Pole dance mi změnil život, říká Lucie Šimková z Talentu

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyleRozhovory

Pole dance mi změnil život, říká Lucie Šimková z Talentu

“Do svých 26ti let jsem byla holka bez cíle, nevěděla jsem co od života chci, prošla jsem si nelehkými životními situacemi, experimentovala z různými věcmi, a neustále hledala NĚCO, co mne udělá šťastnou. A pak jsem objevila pole dance. Díky tomuto sportu jsem zhubla skoro 10 kg, naučila se disciplinovanosti a houževnatosti.

Na začátku určitě i sebezapření, a to, že když chcete něčeho dosáhnout, musíte prostě dřít, změnit životní styl, přijít o některé “přátele” a zvyky, ale dnes jsem za to ráda, už nějakou dobu si raději po večerech zatrénuji a vidím, že se posouvám dál, než abych se dva dny dostávala z kocoviny :-)”

Lucie je držitelkou titulu Mistryně Pole dance ČR 2013 (kam se dostala po 2 letém trénování jako samouk doma v obývacím pokoji, bez jakékoliv předchozí sportovní či taneční průpravy!!!, nicméně nejvíce jí zviditelnila účast v ČSMT, kde se dostala mezi 18 nejlepších.

“Do té soutěže jsem samozřejmě nešla vyhrát. Chtěla jsem spíš veřejnosti ukázat, že pole dance je náročný a estetický sport, což se mi snad podařilo”

Co Lucii čeká teď?

“Momentálně učím pole dance v Praze a v Táboře, a mám novou výzvu, připravuji se na mojí první fitness soutěž, která by měla být v listopadu 2014. A samozřejmě mne čeká plesová sezóna, na kterou se velmi těším.”

Lucčinu poledance show na ples či firemní akci si můžete objednat na www.poledanceloo.com

01 02 03 04 05 06 07 08 0910

 

Zdroj video: Youtube

Foto: Václav Petrovitz; Elys the Dog; Tomáš Jarolím

Redakce Bulvar24.cz

Share