Ples umělých ňader!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Ples umělých ňader!

Elis Ochmanová je mladá nadaná ambiciózní zpěvačka, která se momentálně připravuje na muzikál Ples upírů, ve kterém se alternuje s muzikálovou hvězdou Míšou Noskovou.  Ochmanová v inscenaci získala roli Magdy, postavu svůdnice a hříšné milenky Sářina otce Chagalla. Její garderobu tedy tvoří noční košilka a korzet se síťovými punčochami a k takovému kostýmu se rozhodně hodí plný dekolt.

A protože Elis, po ztrátě přebytečných kil přišla i o své bujné vnady, rozhodla se podstoupit plastické zvětšení prsou. Jednala tak i na základě doporučení svých kamarádek a kolegyň z muzikálu Ples upírů zpěvaček Michaely Gemrotové a již zmíněné Michaely Noskové, které samy tento zákrok absolvovaly. Operace proběhla na klinice plastické chirurgie Esthé pod rukami vyhlášeného „prsaře“ muzikálových hvězd MUDr. Libora Kmenta. Eliška bude mít po úpravě téměř stejně velké poprsí, jako před hubnutím, tudíž velikost B. Než ulehla na operační stůl měla velikost A. „ S myšlenkou na změnu jsem si zahrávala už dlouhou dobu a hlavně potom, co jsem shodila a prsa mi zmizela. Pak jsem se musela dlouho “vycpávat” různými push-up podprsenkami a to mě přestalo bavit. Jde především o můj pocit, abych se zase cítila spokojená. Ale taky nezastírám, že se mi to může při mé práci hodit. Jsem typ ženy, který dostává role energických a vášnivých žen, u kterých je to vždycky plus,“ řekla nám sympatická zpěvačka. 


Plastický chirurg MUDr. Libor Kment se k operacím vyjádřil takto: „Já myslím, že všechny byly rozumné a vybraly si vhodnou velikost. Vždy se snažím vyhovět přání a většinou klientkám i říkám, aby s sebou vzali k operaci fotografii, abych lépe pochopil jejich představu o velikosti. Nyní doufám, že budu mít konečně čas podívat se, jak prsa korespondují s jevištěm na některém z dívčiných představení,“ dodal se smíchem. Bývalá pacientka Michaela Gemrotová, pěla na lékaře jen samou chválu: „ Pan doktor Kment má zlaté ruce, estetické vidění a také uvážlivý mozek, což je pro plastického chirurga ideální kombinace. Po roce byla moje prsa, jako bych se s nimi takto narodila a to je věc, za kterou jsem neskutečně šťastná,“. Eliška Ochmanová by si do budoucna chtěla ještě nechat přišít uši:„ Je to takový komplex z dětství, nad jinými úpravami zatím nepřemýšlím,“ doplnila Elis. 

Míša Nosková je také velice spokojená a svoje rozhodnutí by neměnila: „ Dokonce role, které momentálně v muzikálech hraji v podstatě větší přednosti vyžadují k danému charakteru role. Fakt jsem ráda, že jsem to udělala a že to byl zrovna doktor Kment, který mne operoval.“ 

Muzikál Ples upírů je romantickým příběhem o upíří lásce, vášni a chtíči. Při obsazování muzikálů, které se uvádějí v GoJa Music Hall, dbají především na pěvecké výkony a hlasový rozsah zpěvaček, nikoliv na zjev jejich ňader „Vzhled dekoltu, ať je sebevíce lákavý, v tom nemůže hrát roli, to může být je jen vizuálně libá nadstavba a odměna pro diváka. Ačkoliv – síla hlasu s velikostí plic, a tedy hrudního koše, může souviset. Třeba se nad tím pro příště zamyslím,“ uvedl na pravou míru, jak je to s prsy zpěvaček, producent muzikálu František Janeček. Tak se necháme překvapit, co Elišce nový dekolt přinese za nové příležitosti.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Elis a vzorová prsa Míši Noskové
Elis a vzorová prsa Míši Noskové
Elis je na řadě, Míši už mají operaci za sebou
Elis je na řadě, Míši už mají operaci za sebou
Elis se na operaci nějak nechtělo
Elis se na operaci nějak nechtělo
Kamarádky přišly Elis podpořit
Kamarádky přišly Elis podpořit
Elis Ochmanová s M. Noskovu v recepci kliniky
Elis Ochmanová s M. Noskovu v recepci kliniky
ještě v narkóze po operaci
ještě v narkóze po operaci
kamarádky Elis a Míša
kamarádky Elis a Míša
kreslení před operací
kreslení před operací
MUDr. Libor Kment prsní operatér muzikálových hvězd
MUDr. Libor Kment prsní operatér muzikálových hvězd


 


Tento implantát bude můj
Tento implantát bude můj
to bylo ještě Elis veselo
to bylo ještě Elis veselo
vše je namalované
vše je namalované
za minutu již Elis spala
za minutu již Elis spala
zkouška s implanátem na nečisto
zkouška s implantátem na nečisto


 Foto: klinika Esthé, www.esthe-plastika.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share