Petra Svoboda pro Pink Bubble

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Petra Svoboda pro Pink Bubble

Moderátorka TV Nova Petra Svoboda spojila síly s modní návrhářkou Petrou Pilařovou a společně ve čtvrtek 16.4. 2015 představily na vernisáži ručně vyráběných šperků od sdružení českých korálkářek “Společnýma rukama”, luxusní šaty navržené přímo k tomuto exkluzivně vyrobenému náhrdelníku.

Tyto šaty vznikly s dobrým úmyslem a sice podpořit onkologicky nemocné děti.

Jejich dražba bude vyvrcholením na charitativní MÓDNÍ PŘEHLÍDCE návrhářky Petry Pilařové, která proběhne na zámku BERCHTOLD 21.5.2015 od 19hodin a výtěžek za jejich prodej poputuje právě nadačnímu fondu Pink Bubble.

Pro moderátorku Televize Nova Petru Svoboda ale nejde o první charitativní projekt.Dva roky jsem chodila do Dětského centra v Krči jako “teta” za chlapečkem Kryštofem. Moc ráda na to vzpomínám a těší mě, že mohu podpořit další smysluplný projekt”, říká Petra.

Petra Pilařová je přední česká módní návrhářka, držitelka řady prestižních ocenění a nominací. Žena, která obléká významné osobnosti ze světa showbusinessu a politiky.

Hotel Zámek Berchtold je krásný pohádkový zámek s nádhernou parkovou architekturou nacházející se v Ladově kraji, konkrétně v Kunicích – Vidovicích.

Jagency je agentura připravující vzrušující eventy založené na zkušenostech, přesně přizpůsobených individuálním požadavkům každého klienta tak, aby se event stal nezapomenutelným zážitkem…

Nadační Fond Pink bubble Posláním fondu je podpora onkologicky nemocných náctiletých a mladých dospělých v České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života.

www.pinkbubble.cz

Článek: Focení nové zimní kolekce modní návrhářky Petry Pilařové – FEMME FATALE 15

Petra Svoboda
Petra Svoboda
Petra Svoboda
Petra Svoboda
Petra Svoboda
Petra Svoboda

Zdroj: 2P fashion design

Redakce Bulvar24.cz

Share