Petra Janů ukončila spolupráci s manažerkou, ta se jí teď mstí?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Petra Janů ukončila spolupráci s manažerkou, ta se jí teď mstí?

Každý se v životě někdy spálí, ale jak se ukázalo, Petra Janů se asi spálila hodně. Po roce spolupráce se rozešla se svou manažerkou Michaelou Kocourkovou. Tou Kocourkovou, s níž se téměř soudil zpěvák Daniel Hůlka. A zhrzená manažerka se nejspíš už začala „mstít”. Podobně, jako to dělala u slavného “Draculy”, na kterého vykřičela nelichotivé věci a požadovala po něm statisíce korun.

„Zdravím Vás, moji milí. Ke 31.12. 2017 jsem ukončila spolupráci se slečnou Kocourkovou. Ta to, zjevně nevydýchala a zakázala mi používat fotografie, které platila jako agentura. Takže moje webové stránky budou chvilku ,,provizorní “. V pondělí s Lenkou Hatašovou uděláme nové obrázky a co nejdřív je na stránkách uvidíte. A slečna Kocourková se může za dlouhých zimních večerů těšit ze svých (mých) fotografií. Mám Vás ráda,” napsala na svůj profil na sociální síti Zlatá slavice.
Petru Janů podle všeho pár jejích blízkých před spoluprací s někdy až urputnou Michaelou Kocourkovou, která v minulosti spolupracovala s řadou umělců, například s Helenou Vondráčkovou a dalšími,  a ne se všemi se vždy v dobrém rozešla, varovala. Zpěvačka však brala vztah profesionálně a nečekala problémy. Ty se ale občas přeci jen objeví, ale je otázkou, zda se obě strany umí domluvit.

„Petra měla velikou trpělivost a ta slečna, která si říká manažerka, se chovala už v minulosti zvláštně. Pominu její alkoholické extempóre, to jak se k některým lidem chovala, to bylo někdy až do nebe volající. Je obdivuhodné, s jakou grácií dokázala Petra situaci vyřešit,” podotkl člověk z divadelního prostředí českého showbyznysu, který zná Kocourkovou z minulosti.

Zpěvačka s jedním z nejsilnějších hlasů u nás má prý už nového manažera, profesionála, který se o ni stará s kompletním servisem. Petra Janů, která i ve svém věku vypadá stále skvěle, je teď spokojená a má spoustu energie do další práce.


Fotogalerie:

Petře Janů se cítí být šťastná a daří se jí!
Petře Janů se cítí být šťastná a daří se jí!
Petra Janů má luxusní postavu a momentálně ji zaměstnává řada plesů.
Petra Janů má luxusní postavu a momentálně ji zaměstnává řada plesů.

 

Redakce Bulvar24.cz

foto: archiv P. Janů

Linda

Share