Petra Janů ukázala nového fešáka! Podívejte se na krasavce!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityCestováníLifestyle

Petra Janů ukázala nového fešáka! Podívejte se na krasavce!

Petra Janů si převzala v autosalonu Podbabská nový VW Tiguan.

Petra Janů ukázala nového fešáka. Nový přítel je krásný, velký a zpěvačka se s ním cítí v bezpečí! Řeč ale není o novém muži jejích snů, ale o VW Tiguan, kterého si pořídila a obměnila po více než dvou letech svůj vozový park. A nutno podotknout, že trojnásobné Zlaté slavici velmi sluší.
“Vyměnila jsem staršího za mladšího fešáka. A říkám mu Bobík,” rozesmála se na celé kolo Petra Janů s tím, že všem svým autům říká stejně. Protože je stále na cestách a dobře ví, že spolehlivost, pohodlí a bezpečí je na prvním místě, pořídila si stejné SUV, jaké měla doposud, jen s novým faceliftem a o dvacet čísel delší. „Auto je vlastně mým druhým domovem a v tomhle krásném, velkém, bílém fešákovi, se dá skoro i bydlet,” podotkla Petra Janů, která na cestách tráví poměrně hodně času.

Měla snad umělkyně speciální požadavky na to, co má její nový bílý krasavec splňovat? „Paní Janů měla jen dva požadavky – aby vůz byl bílý, a aby to byl automat. Jinak zvláštní přání neměla a při předávání měla z auta opravdu velkou radost. Je to vůz bezpečný, ale hodně silný, má 190 koní, což je zase dobré třeba při předjíždění, kdy máte jistotu, že to v pohodě stihnete, ” dodal k vozidlu Josef Sankot z dejvického autosalonu Auto Podbabská, od něhož dostala ještě i krásnou velkou kytici.

S novým autem vyrazila už na koncert do Teplic a chystá se i na svou jihočeskou chalupu. “Na delší trasy a když zpívám se mnou jezdí řidič, jinak si řídím sama a musím říct, že mě to baví a užívám si to. Tam se i rozezpívávám před vystoupeními a někdy řidiči v autech kolem mě jen nevěřícně zírají, cože to tam ta paní vedle dělá za grimasy,” dodala s humorem Petra Janů, která stále vyprodává sály a jak přiznala, je spokojená a šťastná a momentálně by na svém životě nic neměnila.

Fotogalerie:

Nový fešák Petry Janů má 190 koní
Petra Janů si pořídila SUV, které je velké, pohodlné, bezpečné a spolehlivé
Petra Janů si pořídila SUV, které je velké, pohodlné, bezpečné a spolehlivé
Petra Janů má z auta velkou radost!
Petra Janů má z auta velkou radost!
Nový VW Tiguan Petry Janů má 190 koní.
Nový VW Tiguan Petry Janů má 190 koní.

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Jaroslav Hauer, Veronika Pohanková

 

Share