Petra Janů shodila “afro kudrliny” a vrhá se na své předvánoční tour!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Petra Janů shodila “afro kudrliny” a vrhá se na své předvánoční tour!

Petra Janů musí mít snad v těle atomový reaktor! Jinak snad nelze pochopit její energii, s níž stále řádí na pódiích a teď je v zápřahu až do Vánoc. Vyrazila na předvánoční tour, a k tomu ji čekají ještě velké koncerty jak se svou skupinou Amsterdam, tak některé i se Smíchovskou komorní filharmonií. 
 

První speciální koncert za spoluúčasti filharmoniků, pod vedením Josefa Vondráčka, kteří doprovázeli i skupinu Čechomor při jejím turné Proměny po dvaceti letech, se uskuteční tuto středu 28. listopadu v pražském Divadle Hybernia. Zatímco první polovina bude čistě rocková a zazní v ní největší hity, včetně těch vzešlých ze spolupráce Petry Janů s Otou Petřinou, tak i z loňského novinkového CD Blázni. Druhá část bude ve vánočním duchu.

„Teď si pořád prozpěvuji koledy. Člověk si to musí všechno osvěžit. Už se na to moc těším, protože je to zase něco jiného, než na co jsem zvyklá a hlavně moji fanoušci. Slibuji, že si to spolu pořádně užijeme,” říká natěšeně Petra Janů, která má po několika měsících svůj “staronový” účes. „Kudrliny šly pryč. Už jich bylo dost! Takže mě diváci zase uvidí tak, jak mě znají mnoho let,” prozradila s úsměvem trojnásobná Zlatá slavice.

Na své letošní koncerty doprovázené Smíchovskou filharmonií se velmi těší. „Pepa Vondráček pro orchestr zaranžoval moje songy, jako jsou Jámy, Už nejsem volná, ovšem podstatná část našeho vystoupení je složena z vánočních písní a koled. Bonbónkem je Pepou zaranžovaný Den přeslavný, který se moc nehraje. Přeji si, aby ty koncerty byly hlavně o pocitu, o tom, že i když se kolem nás třeba dějí šílenosti, tak si se mnou lidé zazpívají koledu, prožijí ji a ucítí klid,” podotkla zpěvačka.

S filharmonií, s níž letos vystoupí kromě Prahy ještě v Jičíně, Přerově a Brně, bude ve spolupráci pokračovat. Na jaře totiž společně vyjedou na turné, kde zazní ještě více rockových písniček z dílny Oty Petřiny

„Mou zatím poslední deskou Blázni jsem se vrátila ke své rockové podstatě. Její vznik iniciovala skupina Amsterdam, lépe řečeno Roman Štefl, který se mě jednou po telefonu zeptal, zda bych to s nimi nechtěla zkusit. Řekla jsem, ať se naučí nějaké moje písničky a ukážou, jak si to představují. Když mi je zahráli, věděla jsem, že to je to, co potřebuju,“ podotkla Janů.

Předvánoční tour, které Janů letos jede, čítá na dvacet koncertů. Do toho vystupuje na řadě dalších akcí, jako jsou firemní večírky, plesy, které ji čekají i po Novém roce. „Vánoce prožiju v klidu s přáteli a rodinou a budu relaxovat, abych nabrala další síly  do toho nového roku. Na přelomu starého a nového vyrazím ještě s kamarádkami na Maledivy za sluníčkem a mořem a pak už zase budu chvíli křepčit tady,” dodala Petra Janů, která pravidelně v létě vyráží k moři do Řecka a poslední roky alespoň na týdenní relaxační pobyt do lázní na Šumavu, kde se nechává hýčkat.
 

Fotogalerie:

Chvilku si Petra Janů užila pocit s kudrnatými vlasy, aby se nyní opět vrátila s původní podobou.
Chvilku si Petra Janů užila pocit s kudrnatými vlasy, aby se nyní opět vrátila s původní podobou.
Se svou kapelou Amsterdam je zpěvačka šťastná!
Se svou kapelou Amsterdam je zpěvačka šťastná!
Petra Janů se vrátila ke své rockové podstatě.
Petra Janů se vrátila ke své rockové podstatě.
Ve středu čeká Petru Janů velký koncert v pražské Hybernii se Smíchovskou filharmonií.
Ve středu čeká Petru Janů velký koncert v pražské Hybernii se Smíchovskou filharmonií.

 

Redakce Bulvar24.cz

Foto: archiv P. Janů /L. Hatašová

Linda

Share