Petra Janů se svou exmanažerkou otrávit nenechala a udělala tohle…!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Petra Janů se svou exmanažerkou otrávit nenechala a udělala tohle…!

Zpěvačka s asi s nejsilnějším hlasem u nás Petra Janů se nenechala pracovním rozchodem se svou dnes už exmanažerkou Michaelou Kocourkovou otrávit. Naopak se pustila znovu do práce a hlavně – pořídila si nové promo fotky, kterými jí nikdo nebude vydírat.

„Nafotila jsem s Lenkou Hatašovou nové fotky, které budou moje vlastní. Bylo to opět, ostatně jako vždy, skvělé a pohodové focení s velikou profesionálkou a myslím si, že snímky dopadly skvěle,” prozradila zpěvačka, která ve svém věku vypadá stále skvěle a energie má na rozdávání.
“>Před týdnem vyšel na povrch jakýsi “spor” mezi umělkyní a její manažerkou, s níž ke konci roku ukončila spolupráci. Janů nechtěla ukončení spolupráce ventilovat, ale poté, co ji Michaela Kocourková atakovala s tím, že snímky, které používá na svých stránkách a sociální síti jsou její, protože je platila její agentura, rozhodla se zpěvačka vše zveřejnit.

„Důvodem ukoneční spolupráce bylo to, že jsme každá viděli jinou cestu, kterou by se naše spolupráce měla ubírat…,” zaobalila to taktně Petra Janů.

Nechala se ale také slyšet, že jen nechápe, proč Kocourková tvrdila, že za fotky dala její agentura 70 tisíc korun, když běžně služby přední české fotografky celebrit Lenky Hatašové v tomto množství vyjdou zhruba okolo 20 tisíc korun.

Michaela Kocourková měla podle dostupných zpráv problémy se zpěvačkou delší dobu, ale nejenom s ní. Rozhádala se dokonce s kapelou a na zpěvačku se často obraceli jak fanoušci, tak i někteří přátelé s tím, že se její manažerka nechová vždy zrovna “profesionálně”.

„To, že má slečna Kocourková velmi kladný vztah k alkoholu se všeobecně ví, ale pokud zastupuje takovou perzónu, jakou Petra Janů bezesporu je, měla by se krotit alespoň v rámci velkých projektů, jako třeba koncertů v Lucerně a podobně,” podotkl člověk blízký zpěvačce, který ji osobně zná skoro třicet let.

Petru Janů čká nyní snad už jen pohodová spolupráce bez stresů. Musí se ještě podrobit laparoskopickému zákroku v podobě operace žlučníku. „Duben si nechám na rekonvalescenci a pak to zase znovu rozjedu,” dodává s úsměvem a energií sobě vlastní Petra Janů.
Fotogalerie:

Petra Janů nafotila sérii nových fotek s Lenkou Hatašovou.
Petra Janů nafotila sérii nových fotek s Lenkou Hatašovou.
Petra Janů si pořídila nové promo fotky.
Petra Janů si pořídila nové promo fotky.
Petra Janů bude mít své vlastní fotky od Lenky Hatašové.
Petra Janů bude mít své vlastní fotky od Lenky Hatašové.

Redakce Bulvar24.cz

Foto: Facebook P. Janů

 

 

Linda

Share