Petr Rajchert pokřtil román “Ruku na srdce, náhody neexistují!”

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Petr Rajchert pokřtil román “Ruku na srdce, náhody neexistují!”

Hrál v Životě na zámku, zakládal Chinaski, teď moderuje v televizi i v rádiu, napsal a pokřtil velmi úspěšnou knihu! A hned musí se dělat dotisk!

Herec, bývalý zakládající člen skupiny Chinaski, rozhlasový a televizní moderátor PETR RAJCHERT se dal na spisovatelskou dráhu. Dlouhých šest let trvalo, než dopsal svůj román RUKU NA SRDCE, NÁHODY NEEXISTUJÍ. Nyní ji pokřtil. A protože je dílo úspěšné tak, že to autor sám nečekal, musí se dělat dotisk!

„Příběh mého románu vznikal původně, jako námět k filmu, ale pak mi došlo, že s tím vším, co se tam děje, by film mohla natočit jedině bohatá Hollywoodská produkce, neb je to příběh velmi akční a výpravný. A tak jsem se rozhodl, že budu v psaní pokračovat, protože podle románu se dá kdykoli později vytvořit i filmový scénář,“ říká Petr Rajchert, kterého si diváci pamatují hlavně jako „Otakara“, syna Tomáše Töpfera a Kateřiny Macháčkové v seriálu Život na zámku.

Nový román slaví veliký úspěch, protože se během necelého měsíce vyprodal. Petr Rajchert nyní proto čeká na dotisk.


„Takže si říkám, jak se to asi dělá, aby to někdo přeložil do angličtiny. Nepočítám totiž s tím, že by “Hollywooďané” rozuměli česky? Knihu jsem psal jenom, když byl čas a tak se mi to protáhlo na nějakých šest let. Ovšem nebylo to soustavné psaní, mezitím mohl vždycky uběhnout i rok, kdy jsem na to nesáhl. Tři čtvrtě románu je napsáno zcela intuitivně, takzvaně já usedal k počítači a sám se nechal překvapovat tím, jak se příběh vyvíjí,“ vzpomíná herec, moderátor a spisovatel.

Inspirací mu byl život sám. A to nejenom jeho, ale i mnoha lidí okolo. Na křest přišly i herečky Táňa Fišerová nebo Tereza Herz Pokorná. Knihu pak pokřtil se svým tchánem, výtvarníkem Jiřím Srncem (otcem Báry Srncové – Rampepurdy ze seriálu Bylo nás pět) a svým nakladatelem.

Petr Rajchert je rád, že jeho svěží romanticko‐dobrodružný thriller, ve kterém budete moci s reklamním kreativcem Tomášem sdílet řadu vyhrocených situací a vše vsadit na jednu kartu, se líbí a je úspěšný. Zda bude v psaní pokračovat a případně, co dalšího představí, není teď jasné.

Momentálně Petr moderuje Dobré ráno v České televizi. Moderuje také pořad Dvanáct ve dvanáct ve veřejnoprávním rozhlase a natáčí i cestopisný, úspěšný dokument Bedekr. Kromě toho se věnuje rodině.

„Mým snem ale je, že jednou budu pracovat jenom na své velké zahradě, budu mít malé hospodářství se zvířaty, takže přes den práce fyzická a večer psaní příběhů a vyřezávání do dřeva. A budu moudrý starý a v klidu,“ dodává Rajchert.

Fotogalerie:

Rajchert kniha

Petr Rajchert a křest knihy a jeho hosté
Petr Rajchert a křest knihy a jeho hosté
Petr Rajchert a křest knihy s p. Srncem a nakladatelem
Petr Rajchert a křest knihy s p. Srncem a nakladatelem
Petr Rajchert  -křest knihy s věnováním
Petr Rajchert -křest knihy s věnováním
Rajchert Petr
Rajchert Petr
Rajchert Petr
Rajchert Petr

Foto: Petr Mráček

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share