Petr Lexa a Lukáš Bundil pokřtili svoji fotoknihu Slza obrazem.  Už za pár dní ji představí fanouškům také v dalších městech!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Petr Lexa a Lukáš Bundil pokřtili svoji fotoknihu Slza obrazem. Už za pár dní ji představí fanouškům také v dalších městech!

Úspěšné duo Slza, jež akutálně brázdí Českou republiku se svým Katarze TOUR 2016, se ve středu 2. listopadu sešlo se svými posluchači v pražském Bontonland – Megastore, aby spolu s nimi pokřtilo fotoknihu Slza obrazem.

Jedinečná publikace, která představuje Petra Lexu a Lukáše Bundila objektivem fotografa Jindřicha Kodíček,  je navíc doplněna o dosud nezveřejněné biografické texty a velký exkluzivní rozhovor. Ten s kapelou vedl respektovaný hudební publicista Jaroslav Špulák, který fotoknihu také pokřtil. Na křest a akustický minikoncert dorazily stovky lidí. Veřejnost se shoduje v tom, že Slza je fenomén, který na české popové scéně dlouho chyběl. Petr a Lukáš už za pár dní odcestují do regionů, aby fotoknihu podepsali a představili fanouškům také v dalších městech.

„Moc jsme se chtěli potkat s fanoušky i v městech, kde během podzimu nekoncertujeme v rámci KATARZE TOUR 2016. Autogramiády k naší nové fotoknize jsou ideální příležitostí a moc se těšíme, že konec roku strávíme právě s našimi fanoušky,“ vysvětluje Lukáš Bundil a Petr Lexa dodává: „Autogramiády začnou akustickým minikoncertem, po kterém se budeme věnovat každému, a budeme na nich, tradičně, do posledního fanouška.“


Vedla autogramiád k fotoknize Slza obrazem kapelu čeká ještě šest koncertů v rámci Katarze TOUR 2016, které je téměř všude vyprodané a pár vstupenek zbývá na páteční koncert v Jindřichově Hradci (4. 11.) a do Liberce (12. 11.).

Za fotografiemi stojí mladý talentovaný Jindřich Kodíček, který s kapelou začal spolupráci počátkem roku 2016. Doprovázel je na koncertech, setkáních s fanoušky, ve studiu, ale i ve volných chvílích. Podařilo se mu tak zachytit okamžiky, jak Petra s Lukášem doposud znali jen jejich nejbližší. Fotografií přibývalo, a tak vznikl nápad, proměnit je v knihu. Navíc doplněnou o biografické texty s informacemi, které doposud nebyly zveřejněny.

„Myslím, že se nám perfektně podařilo skloubit jak výtvarnou stránku, tak tu obsahovou a výsledkem je unikátní kniha Slza obrazem.  Jsem přesvědčen, že svým čtenářům přinese velkou radost,” zaznělo od Jindry Kodíčka. 

Kromě fotografií stojí za pozornost velký rozhovor, který s kapelou vedl uznávaný novinář Jaroslav Špulák, jenž se na hudební scéně pohybuje přes 20 let a je autorem někola hudebních publikací.

„Se Slzou přišel na naši hudební scénu nový impuls. Tahle kapela učí chodit mladé lidi na koncerty, učí je kupovat si cédéčka a hlavně nabízí vkusné popové písničky. Těším se na její další příběh,“ uvedl Jaroslav Špulák.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Egor Komarov
foto: Egor Komarov
foto: Egor Komarov
foto: Egor Komarov
foto: Slza obrazem: promo, autor Jindřich Kodíček
foto: Slza obrazem: promo, autor Jindřich Kodíček
foto: Slza obrazem: promo, autor Jindřich Kodíček
foto: Slza obrazem: promo, autor Jindřich Kodíček


 


Profilové foto: Slza obrazem: promo, autor Jindřich Kodíček

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share