Petr Batěk bude klesat ke dnu? Odpověď najdete zde!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Petr Batěk bude klesat ke dnu? Odpověď najdete zde!

Herec, moderátor, zpěvák, hudebník, básník i kantor, tím vším je Petr Batěk. V době koronakrize nemohl hrát, tak vymýšlel nové projekty. Vymyslel, a taky pořádně přitvrdil! Vrátil se k rockovější formě hudby. Spolu s muzikantem Davidem Vostrým připravili nový hudební projekt Tudor Enemy a klip s názvem Budu klesat ke dnu. 

Jde vlastně o reakci na dnešní dění nejenom u nás, ale i ve světě. O takový protestsong, který s romantikou nemá moc společného. Nicméně je velmi zajímavý, neotřelý a rozhodně stojí za to si jej pustit. Tímto počinem Batěk navazuje na svoji první hudební etapu a to s kapelou Tudor. Skladba s názvem Budu klesat ke dnu se k posluchačům dostává v podobě klipu.

“Black metalovou skupinu Tudor jsem založil ještě na střední škole. Byl jsem tehdy autorem většiny skladeb a po několika demosnímcích jsme natočili monotématické dílo Bloody Mary, které vyšlo nejprve u nás na audiokazetách a později i na CD u labelu v Thajsku. V Californii pak vyšlo vinylové dvojalbum složené ze starých demosnímků Zombie a Skeletor,“ svěřil se Batěk.

O text a hudbu se v novém projektu opět postaral Petr, aranž a hudební režie byla na Davidovi. Nakonec z toho vznikl i lyric klip.

„Nový projekt ze starého Tudora jen vychází, přeci jenom trochu stárneme, tedy vlastně zrajeme. Tentokrát jej stavíme tedy s Davidem Vostrým, se kterým se mi pracuje moc dobře. Na novém albu Tudor Enemy zatím pracujeme,“ dodal Batěk, který kromě hraní v divadlech, ve filmech i v televizi, psaní básní, působí jako šéf hereckého oddělení Mezinárodní konzervatoře Praha.

Pro spoustu jeho fanoušků bude novinka asi překvapivá, ale žádný strach, co nevidět vyjde také má čtvrtá básnická sbírka s názvem Mezi svými víny a to bude zase romantika veliká.

Fotogalerie:

Petr Batěk a David Vostrý při tvorbě songu a klipu Budu klesat je dnu
Petr Batěk a David Vostrý při tvorbě songu a klipu Budu klesat je dnu

 

Petr Batěk zvolil k lyric videu netradiční styl
Petr Batěk zvolil k lyric videu netradiční styl
Petr Batěk je jinak v podstatě romantik
Petr Batěk je jinak v podstatě romantik

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Archiv Petra Baťka

Share