Peter Pecha s manželkou na líbánky čas nemá!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

Peter Pecha s manželkou na líbánky čas nemá!

Sotva si zpěvák a herec Peter Pecha řekl se svou partnerkou, herečkou a zpěvačkou Kateřinou Sedlákovou řekli své romantické “ANO”, už zase zpět naskočili do víru práce a zkoušejí v divadlech. Na líbánky, jak přiznali, čas zatím nebyl.

Svatbu měl tento krásný mladý pár na pomezí Moravy a Slovenska v nejstarším dochovaném kostelíku na území někdejšího Československa, svaté Markétě Antiochijské v Kopčanech. Jen samotné povolení mít svatbu zde nás stálo hodně úsilí, ale děkujeme za to, že nám to bylo umožněno,” řekli svorně dnes novomanželé Pechovi.

Jsme doslova česko-slovenský pár, tak jsme i svatbu pojali československy. Obřad v kostele na Slovensku, hostina pak v Česku ve Stodole Hruška. S jídlem, které bylo skvělé, se teď ale musím hlídat právě kvůli muzikálu Tarzan. Je to nesmírně náročné představení a já kvůli tomu chodím téměř denně do posilovny. Na svatební hostině jsem si ale přeci jen dopřál,“ přiznává Pecha.

“Počasí vyšlo jen tak tak, po obřadu, kdy jsme měli krásně, jsme se přesouvali do Stodoly Hruška a hned pak začalo pršet. Večer jsme si užili moc, protože se střídala cimbálka s klukama z mojí kapely. Žádná reprodukovaná hudba, všechno live. Zpíval jsem i já, jak Kateřině, tak pak v rámci programu. To prostě nešlo nezazpívat si na vlastní svatbě.“

Teď Peter Pecha denně zkouší na nový muzikál Tarzan Muzikál s písněmi Phila Collinse, který má v Divadle Hybernia premiéru letos 3. října.

„Je to fyzicky náročné. Jsme čtyři i šest hodin denně v podřepu, opravdu makáme s kolegy a jsme v různých pozicích tak moc, až chvílemi si říkám, aby nám to pak už nezůstalo,“ řekl s úsměvem Peter Pecha.

Také jeho novomanželka Kateřina rozhodně nezahálí! „Zkouším v Divadle Radka Brzobohatého 50 odstínů šedi. Půjde ale o parodii a já tam hraju jednu z tří žen, představitelek, které chodí do knižního klubu… Více ale zatím neprozradím. Je to, že to bude legrace…“ svěřila se Kateřina, dnes už Pechová.

Tarzan je pro Petera velkou výzvou a vždycky když přijde takhle náročná role, která s sebou nese i povinnost fyzické přípravy, začne dřít naplno. Obdivuji, že je schopen se do práce na roli tak ponořit a odevzdat tomu maximum. Moc mu fandím a podporuji ho,“ svěřila se novomanželka.

Fotogalerie:

Z Petera Pechy a Kateřiny Sedláková se stali manželé
Z Petera Pechy a Kateřiny Sedláková se stali manželé
Svatbu měl Peter a Kateřina ve Slovenských Kopčanech
Svatbu měl Peter a Kateřina ve Slovenských Kopčanech
Velká romantika, ale na líbánky není čas, novomanželé pracují na plný plyn
Velká romantika, ale na líbánky není čas, novomanželé pracují na plný plyn
Svatební hostinu pak měli novomanželé ve Stodole Hruška, ke se i hrálo a zpívalo
Svatební hostinu pak měli novomanželé ve Stodole Hruška, ke se i hrálo a zpívalo

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: archiv P. Pechy a Pavla Pořízková

 

 

 

 

Share