Patricie Solaříková chce vybrat přes 90 000 korun. Podaří se jí to?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Patricie Solaříková chce vybrat přes 90 000 korun. Podaří se jí to?

Máte rádi psy? A záleží vám na jejich osudech, pokud k nim nebyl život zrovna spravedlivý a připletl jim do cesty jen samé útrapy, díky kterým se dostali do útulku? Pak vás jistě bude zajímat, že Patricie Solaříková už čtvrtým rokem chystá charitativní kalendář, který právě na psy z útulku pomáhá přispět.

Opět se spojila s významnými osobnostmi, které se vzdaly svých honorářů a společně se zachráněnými psy v kalendáři zapózovaly. Patricie Solaříková se letos rozhodla podpořit neziskovou organizaci Psí život, která podporuje a zachraňuje psy na Slovensku a v romských osadách, psy bezdomovců a narkomanů.

Kalendář je již hotov, vytištěn a křest proběhne začátkem listopadu. My vám zatím přinášíme informace z jeho přípravy. Fotky vznikaly v krásné přírodě prokopského údolí, v oboře Hvězda a v Kinského zahradě, a to celý jeden měsíc. Za fotoaparát se letos postavila Anna Fixová, která se s Patricií zná ze seriálu Ulice. O celkový styling se postarala Claudie Marčeková se svojí dcerou Kristínou. „Letos byla na každém focení naprosto výborná atmosféra, pohoda, žádný stres. Někteří pejsci byli sice dost hyperaktivní, ale s plnými hrstmi pamlsků jsme to dokázali ukočírovat,“ smála se při vzpomínce na zábavu, kterou si při focení užili, Patricie Solaříková.


V letošním kalendáři, který se začne prodávat 31. 10. na Mezinárodní výstavě psů v Praze, naleznete osobnosti, které mají srdce na pravém místě, a i přes nabité diáře si našly čas pro dobrou věc. Kdo všechno se v kalendáři objeví? To si zatím necháme jako překvapení pro příště. Zatím vám prozradíme jen Roman Vojtka, který je v kalendáři s chrtí slečnou Gupi a Lenku Zahradnickou, která je na fotografii s fenkou Megy.

Článek: Jana Krausová, Kristina Kloubková a Halina Pawlowská mají společný šatník!

Fotogalerie:

Lenka Zahradnická s fenečkou Megy
Lenka Zahradnická s fenečkou Megy
Roman Vojtek se zachráněnou fenkou Gupi
Roman Vojtek se zachráněnou fenkou Gupi
Claudie, Lenka Zahradnická
Claudie, Lenka Zahradnická
Míša Badinková, Anička, Claudie, Patricie
Míša Badinková, Anička, Claudie, Patricie

www.psizivot.com

Profilové foto: Anna Fixová, Claudie Marčeková, Patricie Solaříková

Foto backstage: Psí život 2016

Foto kalendář: Anna Fixová

Zdroj: Orca s.r.o.

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

 

Share