Páté dyzajnové setkání v Týnské literární kavárně – pohodový den plný knih a dyzajnu!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Páté dyzajnové setkání v Týnské literární kavárně – pohodový den plný knih a dyzajnu!

Již popáté Dyzajn market představil svůj jedinečný projekt s názvem #minidyzajn.

Tentokrát v Týnské literární kavárně v sobotu 18. června mohli návštěvníci prožít pohodový den s 28 českými tvůrci. “Týnskou literární kavárnu jsme se rozhodli naplnit českým dyzajnem, protože si myslíme, že dyzajn a knihy mají mnoho společného. Proto se v rámci doprovodného kulturního programu můžete těšit i na autorské čtení.” říká Markéta Štindlová, produkční projektu Týnská literární kavárna #minidyzajn.


Návštěvníkům se představily značky By Myyna, Meander nebo Rozmar, specializující se na originální grafiku a knihy. Srdce se rozbušilo milovníkům originálních šperků a doplňků u tvůrců Artistkami, Honza, Intimity, květinových čelenek a věnců La petit joie, Lekuca, šperkům z provazů Ropes, Vitália Art, Socho Art, Simona Kafková nebo Skynet. Milovnice originální módy si přišly na své u značek Fraise, Ina Fantasy, La Klara nebo Punktura.  Návštěvníci měli moci doplnit své šatníky i o kvalitní kabelky, tašky a batohy od Art-Yvah, Brašnářství Brůžek nebo třeboňskou značku Two Lines. Nechyběly ani bytové doplňky, jako například porcelán od Jany Krejčovské, Go maps, Srna, nebo ručně vyráběná mýdla a kosmetika od značek Embrace soaps a Pěna dní.

V rámci doprovodného programu pod záštitou nakladatelství Meander se  malý i velcí návštěvníci mohli těšit na autorské čtení s workshopem – Galerie aneb Arturovo dobrodružství s Marcelou Konárkovou. A pak na autorské čtení – Dědeček s Tomášem Zahrádkou.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: LaKlara
foto: LaKlara
foto: Ropes
foto: Ropes
foto: Simona Kafková
foto: Simona Kafková


 Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

Share