Partner Vici Kerekes Lukáš „musa“ Musil prozradil, proč se svlékl do naha!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Partner Vici Kerekes Lukáš „musa“ Musil prozradil, proč se svlékl do naha!

Již 8. října listopadu se v Bibloo Concept Store v OC Kotva v Praze uskuteční galavečer charitativního projektu Jsem kým jsem, za kterým stojí fotografka Barbora Navrátilová Jelínková a módní návrhářka Michaela Skuhravá. A kromě Karolíny Plíškové, Michala Hrdličky, Jakuba Prachaře, Alana Babického, Romana Vojtka, Lukáše Váchy, Jakuba Koháka a dalších se do něj zapojil i bývalý hokejista, všestranný a partner krásné Vici Kerekes Lukáš „Musa“ Musil.Charitativní projekt Jsem kým jsem je založený na velmi výjimečné myšlence, kdy si každá fotografovaná osobnost může zvolit cíl směrovaných peněz zcela individuálně. Tedy nikomu není určena žádná charitativní organizace, ale je možnost peníze věnovat komukoli, kde jsou třeba, dle uvážení zapojené osobnosti. Mají svoji volbu, což byl prvotní úmysl Barbory Jelínkové Navrátilové a Michaely Skuhravé.

A až se 8. listopadu vydraží jeho obraz, Lukáš „Musa“ Musil již ví, kam poputuje výtěžek. „Rozhodl jsem se pro charitativní organizaci Debra Česká republika, která podporuje lidi se vzácným puchýřnatým onemocněním, které v Česku nazýváme jako nemoc Motýlích křídel,“ prozradila Musa, který se pro projekt nadchnul právě kvůli Barboře a Michaele.

„Cítil jsem z nich nadšení a přesvědčení o svém počínaní a šanci získat nějaké peníze pro lidi, kteří je využijí smysluplně, se prostě nedala odmítnout,“ vysvětlil umělec, který se tak stejně jako jeho předchůdci musel stoupnout před objektiv Barbory Navrátilové Jelínkové.

„Bylo to výjimečné odpoledne. Bařino soustředění a snaha vytáhnout něco z druhého byla taková, že na výsledku musí být jednoznačně znát, že ona je výjimečná,“ říká partner Vici Kerekes, který měl na tričku místo motta haiku. A má to své opodstatnění.

„Haiku, které je na tričku, jsem dříve napsal pro kamarádku Olgu, která na následky onemocnění zemřela. Nicméně Olga neustále dává sílu a slova v haiku patří nejen jí,“ vysvětlil hloubku svého vzkazu Musa, který se nebojí odhalit nejen své nitro, ale doslova vše, což předvedl před časem, když vystavil fotografii svého těla v celé kráse.

„V tom období jsem hodně řešil otázku, zda-li je pro diváka důležitější tvorba nebo tvořitel. Zajímalo mě, do jaké míry může dílo fungovat samo za sebe. Ta fotka byla vystavená v rámci výstavy, která měla za jedno z hlavních témat otázku vytváření kultu osobnosti,“ říká Musa. Toho podle jeho slov jeho slavná partnerka plně podpořila a jeho rozhodnutí chápala. Rodiče měli jiné pocity.

„Když to viděli, byli vykulení. Překvapení. Nechápali. Ale prostřednímu bráchovi to rozjelo přesně ten myšlenkový proces, který jsem si přál. Začal si klást otázky. Jednu za druhou. A tím, že si musel dávat odpovědi, posouvalo ho to. Měl jsem radost,“ zavzpomínal Lukáš, který se 8. listopadu osobně dražby v Bibloo Concept Store v OC Kotva v Praze zúčastní osobně.

Projekt Jsem kým jsem nebude ale pomáhat jenom nadacím, které si vyberou samotné tváře, jejich fotografie se budou na podzim dražit během slavnostního galavečera. Celých 10 procent z prodeje všech triček, které se budou prodávat v Bibloo Concept Store v OC Kotva v Praze již od 9. listopadu, poputuje na konto Nadačního fondu NEJEN SRDCEM, která podporuje nemocné, týrané a opuštěné pejsky za pomoci finančních příspěvků.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

 

foto: Barbora Navártilová Jelínková
foto: Barbora Navártilová Jelínková
Barbora Navártilová Jelínková
Barbora Navártilová Jelínková
Barbora Navártilová Jelínková
Barbora Navártilová Jelínková
Barbora Navártilová Jelínková
Barbora Navártilová Jelínková


 Foto: Barbora Navártilová Jelínková

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share