Pánové… nejkrásnější tvář roku, Miss Face 2014 Nela Prášilová, je volná :-)

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Pánové… nejkrásnější tvář roku, Miss Face 2014 Nela Prášilová, je volná :-)

Přinášíme vám rozhovor s novopečenou Miss Face 2014 Nelou Prášilovou. 

1) Jak si užíváš právě získaného titulu Miss Face 2014? 🙂

Odpověď: Náramně si to užívám! Soutěž mi přinesla mnoho zkušeností a zážitků a stále přináší. V prosinci  jsme předali polovinu tj. částku 55 578 Kč z celkového výtěžku finálového večera MISS FACE 2014 do Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze 4. V průběhu ledna 2015 stejnou částku Miss Face věnuje na podporu neonatologie ve Fakultní nemocnici Olomouc. Rozdávat radost ostatním mě naplňuje a jsem ráda, že se těchto událostí mohu účastnit a podpořit je. 

2) Proč jsi se přihlásila právě do Miss Face a ne do jiné soutěže krásy?

Odpověď: Soutěž Miss Face není první soutěž, do které jsem se přihlásila. Účastnila jsem se více soutěží a dokonce jsem získala i dvakrát titul 1. vícemiss a dále titul Miss sympatie. Miss Face je ale první soutěž, kde jsem získala první místo, proto se jím také tolik pyšním. Není to ovšem jen samotnou výhrou, ale především tím, že tato soutěž se mi nejvíce líbí, právě pro její účel a smysl. Jsem ráda, že jsem její součástí a mohu se díky nově získaným kontaktům podílet na mnoha charitativních událostech a nabídnout pomoc tam, kde ji potřebují.

V soutěži Miss Face jsem získala i vysněný vůz od generálního partnera soutěže Peugeot Kopecký – Peugeot 308, který je prostě úžasný! 

3) Jaké jsou tvé plány do budoucna, jakožto modelky?

Odpověď: Jsem ráda, že díky tomuto vítězství je o mě větší zájem, co se týče práce v modelingu. Z tohoto důvodu jsem řešila i přestup z Ostravské univerzity na Univerzitu Jana Amose Komenského do Prahy, abych mohla být v centru samotného dění. Snad se mi bude v modelingu dařit i nadále, protože mě to moc baví. 

4) Nedá se mi nezeptat, jaký ty máš názor na plastiky v modelingu?

Odpověď: Důležité je, aby byl člověk sám se sebou spokojený. Pokud tomu tak není a plastika tomu může napomoct, tak v tom nevidím problém. Taky si myslím, že by se lidé kvůli plastice neměli odsuzovat, protože je to každého věc. Já osobně však žádnou plastiku nemám. 

5) A co pan božský, existuje? Jaký by měl být podle tebe správný chlap?

Odpověď: Jsem momentálně nezadaná, což mi vyhovuje. Prodělala jsem v poslední době moc změn a chci se teď soustředit na to, co opravdu chci, na práci, školu a na nový život v Praze. Má představa pana Božského je taková, že je charismatický, romantický, tolerantní a chytrý. Někdo balí holky na sbírku motýlů, někdo na kreditní kartu, ale tohle na mě vůbec nezabírá. Zaujmou mě především muži se smyslem pro humor.  Co se týče vzhledu, tak se mi líbí muži vysocí, tmavovlasí a s „vánočkou” na břiše jako bonus 😀 

6) Kam se chystáš na zimní dovolenou? Lyžuješ?

Odpověď: Jezdím na lyžích i na snowboardu. Jelikož jsem loni na horách nebyla, tak letos bych to rozhodně stihnout chtěla. Zřejmě to spojím s návštěvou u rodičů, kteří bydlí v Rýmařově, což je blízko Jeseníků, které ráda navštěvuji. 

7) Dáváš si Novoroční předsevzetí? Splnilo se ti někdy nějaké? 🙂

Odpověď: Novoroční předsevzetí si nedávám. Když chci něco změnit nebo dokázat, tak nečekám až na Nový rok. Předsevzetí si dávám během roku a většinu dodržím. Nejčastější je nedělat vše na poslední chvíli 😀 

8) Kolik kg jsi už přibrala přes svátky? 😀

Odpověď: Já na kila nehraji, nevážím se. Podle mě by měla postava vypadat v první řadě zdravě a vypracovaně. Je fakt, že přes svátky je toho nezdravého jídla více a člověk má nutkání hřešit. Kromě jídla a pohádek si ale najdu čas i na fitko 🙂

9) Vzkaz pro čtenáře Bulvar24.cz

Odpověď: Čtenářům bych chtěla z celého srdce popřát všechno nejlepší do  nového roku 2015, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti a úsměv na tváři.

Článek: Miss Face 2014 zná svoji tvář… královnou se pro letošní rok stala Nela Prášilová

foto Miss Face
foto Miss Face
foto Miss Face
foto Miss Face
foto: Petr Kozlík : zleva: Claudie Bezpalcová Miss Face 1.vicemiss , Nela Prášilová Miss Face, Veronika Dejová Miss Face 2.vicemiss, Móňa Vrágová Miss Face Internet
foto: Miss Face
foto Miss Face
foto Miss Face
foto Miss Face
foto Miss Face
foto Miss Face
foto Miss Face
foto Miss Face
foto: Petr Kozlík : zleva: Claudie Bezpalcová Miss Face 1.vicemiss , Nela Prášilová Miss Face, Veronika Dejová Miss Face 2.vicemiss, Móňa Vrágová Miss Face Internet

Profilové foto: Miss Face

Foto: archiv Nela Prášilová. Miss Face

Redakce Bulvar24.cz

Share