Opuštěná Eliška Bučková pózovala v Tatrách. Neuhodnete, kdo ji učil na lyžích!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Opuštěná Eliška Bučková pózovala v Tatrách. Neuhodnete, kdo ji učil na lyžích!

Sedmadvacetiletá modelka a Česká Miss 2008 Eliška Bučková vyrazila v polovině března k sousedům na Slovensko do Tater. Svého přítele Jakuba Vágnera nechala doma. Promenádovala se po Skalnatém plese v úchvatném dlouhém kožichu a prozradila své začátky na lyžích i její postoj k zimní dovolené.


„Nejsem vůbec typ na zimní dovolené. Nic mi to nikdy neříkalo, vždycky jsem měla raději léto. Ale zimní Tatry jsou úchvatné. Maximálně jsem si to tady užila a ta nádherná příroda. Spousta lidí jezdí nebo létá daleko do zahraničí a přitom máme to nejkrásnější tak blízko,” řekla Eliška, která se do Tater vypravila s týmem České Miss. Nejvíce si užívala Skalnaté pleso, kam vyjela patnáctimístnou lanovkou z Tatranské Lomnice, kde bydlela.

Právě s Českou Miss se začínala kdysi učit na lyžích. A jejím instruktorem byl údajně jeden z nejlepších sjezdových lyžařů světa Rakušan Hermann Maier. Ale ani tento několikanásobný olympijský vítěz a mistr světa jí k lásce k lyžím nepřivedl. „Raději chodím pěšky na procházky, dám si piknik a užívám si krásy přírody. Poblíž Tatranské Lomnice jsem viděla i jezera. Určitě bych sem chtěla vzít přítele v létě. Expedice a příroda jsou naše největší vášeň. A Jakub si určitě domluví i nějaké to povolení k chytání ryb,“ směje se Eliška, která s Jakubem nyní připravuje rybářské tábory pro děti. Práce s mládeží a dětmi jí naplňuje a modelingu se údajně věnuje jen už okrajově.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Eliška Bučková
Eliška Bučková
Eliška Bučková na Skalnatém plese ve Vysokých Tatrách
Eliška Bučková na Skalnatém plese ve Vysokých Tatrách


 foto: Tatry Mountain Resorts

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share