Opravdová krása ovládne celou Moravu!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Opravdová krása ovládne celou Moravu!

Po čtyřech úspěšných ročnících soutěže Miss OK pořádaných pouze v Olomouckém kraji se Miss Opravdová krása rozrůstá na celou Moravu, a rozhodně tím neskončí. O titul královny krásy Miss OK se tak budou ucházet dívky, které jsou studentkami kterékoliv střední školy v Olomouckém, Zlínském, Jihomoravském nebo Moravskoslezském kraji.


PR manažerkou projektu je známá moderátorka a herečka Eva Decastelo, která s Miss OK spolupracuje již 3. rokem. „Tento projekt má velkou budoucnost, protože dává dívkám šanci, aby ukázaly co v nich opravdu je. Nyní rozjíždíme jednání s partnery, protože chceme, aby soutěž byla v Opravdu dobré společnosti. Těším se, až s dalšími kolegy zasedneme v porotě.“, dodává s úsměvem Decastelo.

„Miss OK je unikátní soutěž, při které se představí šarm, dovednosti a talent nejen soutěžících dívek, ale také nadaných žáků partnerských škol, kteří se budou podílet na celém průběhu soutěže“, přibližuje projekt ředitel soutěže Roman Štěpánek, jednatel pořádající agentury RPSC ideas s.r.o. „Kromě aktivního zapojení středních škol, jde i o propagaci měst a regionů, ze kterých dívky pochází. Chci, aby každé město či obec byli na svoji reprezentantku patřičně hrdé. Hledáme skutečné MISS, které reprezentují svůj region, svoji zemi.“ dodává Štěpánek.

Miss OK 2018 je větší, noblesnější a zábavnější. Během zimy a jara čekají na dívky a jejich fanoušky castingy, krajské semifinálové večery a červnový finálový galavečer, na kterém se utkají nejkrásnější středoškolačky z celé Moravy.

Přihlašování dívek odstartujeme v listopadu. Aktuální informace lze najít na aktualizovaných stránkách www.missok.cz nebo na facebooku Miss OK

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Miss OK
foto: archiv Miss OK
foto: archiv Miss OK
foto: archiv Miss OK
foto: archiv Miss OK
foto: archiv Miss OK
foto: archiv Miss OK
foto: archiv Miss OK


 Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share