Operní diva Kalivodová se připravuje na dalšího potomka a vybavuje nový dům

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Operní diva Kalivodová se připravuje na dalšího potomka a vybavuje nový dům

Měsíc do porodu již zbývá operní pěvkyni a sólistce Národního divadla Andree Kalivodové. S manželem Radkem se přestěhovali do nového domu a během vánočních svátků chystají rekonstrukci kuchyně. Co nejčastěji Andrea vaří a jak se chystá na Vánoce?

Operní divu Andreu Kalivodovou jsme s manželem potkali na předvánočním večírku, kde se Andrea inspirovala trendy ve spotřebičích. „Je pravda, že jsme se před časem přestěhovali z Dolních Břežan do Psár u Prahy a postupně to tu dáváme dohromady. Nyní přijde na řadu kuchyně, takže jsem se přišla podívat na ledničky, o kterých jsem slyšela jen to nejlepší. Dávám přednost spotřebičům, které skutečně fungují a není třeba je po čtyřech letech zase měnit,” uvedla operní pěvkyně Kalivodová, které to na party neskutečně slušelo v červených těsných šatech.


Prozradila, že nejčastěji vaří těstoviny a synkovi Adrianovi skoro denně polévky. Ráda využívá domácí produkty ze zahrádky. A jak se rodinka chystá na letošní Vánoce? „My máme rádi klasiku, příliš mnoho neexperimentujeme, takže určitě budeme mít bramborový salát, buď klasický nebo odlehčený. A rybu. Kapr nám ale moc nechutná, takže připravujeme candáta nebo třeba tuňáka. A peču i vánoční cukroví. Letos se na Vánoce moc těšíme, Adrianek je zase větší a určitě si to moc užije,” dodala Andrea.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Andrea Kalivodová
Andrea Kalivodová
Andrea Kalivodová
Andrea Kalivodová
Andrea Kalivodová
Andrea Kalivodová
Andrea Kalivodová
Andrea Kalivodová

foto: Miele
Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share