Operní diva Gemrotová dokazuje, že hlas není to jediné, co na ní lze obdivovat.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Operní diva Gemrotová dokazuje, že hlas není to jediné, co na ní lze obdivovat.

Michaela Gemrotová je krásná, mladá, úspěšná a její hlas dokáže pohladit duši. Ovšem stejně jako každá žena si přeje na sobě něco změnit. Již dlouhou dobu zvažovala, že si nechá zvětšit prsa a nyní se konečně rozhodla. Jde do toho! A co si myslí o lidech, kteří její akt odsoudí? Není to jejich tělo, není to jejich starost!

A má pravdu. V otázkách svého zevnějšku by se každý měl starat především sám o sebe, a ostatní přijímat takové, jací jsou, nebo chtějí být. I když se určitě najde spousta lidí, kteří si řeknou, že operní pěvkyně by se měla soustředit hlavně na svůj hlas a ne vzhled, Míša v tom má jasno. Lidi, kteří ji prvoplánově odsoudí, spíš lituje. „Tohle přeci vůbec není o tom, jestli jsem operní diva, modelka, právnička, prodavačka nebo uklízečka. Jediné, o co jde, je moje spokojenost a moje radost. Samozřejmě všeho moc škodí, ale kdo dělá věci uvážlivě a s mírou, měli by ho ostatní spíš podpořit, než zavrhnout,“ říká Míša Gemrotová, která si je jistá, že právě její rozhodování nechat si prsa zvětšit na klinice plastické chirurgie Esthé, bylo velmi uvážlivé. Její přítel Alexandr Kopka, který ji přišel na kliniku doprovodit, jí navíc tento nápad nerozmlouvá, tak proč ne?

Diskuze o implantátech Mentor
Diskuze o implantátech Mentor

A právě kvůli tomu, že nemalá část populace odsuzuje ženy, které podstoupily zkrášlovací, tedy fakticky zbytečnou, plastickou operaci, spousta žen tento fakt klidně celý život zapírá. Tím se mohou stát terčem dalších uštěpačných poznámek, protože: “Je přeci patrné, že má plastiku, tak proč to nepřizná!“. Takže co je pak lepší? Přiznat, nebo nepřiznat? „Důležité je si uvědomit, že žena podstupuje plastickou operaci kvůli vlastnímu sebevědomí, pro svůj lepší pocit. Proto by ji neměly poznámky okolí nijak zraňovat. Plastická operace je naprosto normální věc a je věcí každého člověka, zda se pro ni rozhodne. Ti, kteří se pak negativně vyjadřují, mají většinou svůj vlastní problém se sebevědomím a snaží se proto poukazovat na domnělé chyby druhých,“ komentoval častý postoj okolí žen, které se rozhodly podstoupit plastickou operaci, MUDr. Libor Kment z kliniky Esthé. Čím víc na západ, tím pozitivněji jsou zkrášlovací zákroky hodnoceny, ale u nás se bohužel často ještě setkáváme s opovržením.

A právě MUDr. Libora Kmenta si Michaela Gemrotová vybrala jako plastického chirurga, který jí zvětšovací operaci poprsí provedl. „Nejen v této oblasti výborně fungují dobré reference a doporučení. Viděla jsem několik výsledných prací pana doktora a slyšela jsem na něj samé superlativy. Jsem ráda, že budu v jeho rukách. Hned po první konzultaci jsem poznala, že je to vynikající odborník,“ zdůvodnila svou volbu Míša, která prý měla rozhodování velmi jednoduché a jistá si byla prakticky okamžitě. Svá prsa si nechala zvětšit implantáty Mentor, na něž dostala doživotní záruku. S doktorem Kmentem vybrali velikost 225 mililitrů, bude mít tedy krásné “dva a půlky“.

a setkání s MUDr.L. Kmentem
a setkání s MUDr.L. Kmentem

Míša je neuvěřitelně silná a pozitivní osoba a z operace, a vlastně z ničeho kolem ní, neměla vůbec strach. „Kdybych se měla stále něčeho obávat, asi se někam zavřu a nikdy nevylezu. Panu doktorovi naprosto věřím a jsem si jistá, že odvede skvělou práci,“ nebojácně prohlašovala před zákrokem Míša Gemrotová.

Jelikož ale Míša zatím nemá děti, je možné, že bude muset po kojení na plastickou operaci znovu, aby se tvar i velikost implantátů přizpůsobily aktuálnímu stavu poprsí. Ale také může patřit mezi velké procento žen, jejichž prsa po těhotenství a následném kojení neutrpí žádné újmy. Tak jako tak si s tím Míša vrásky vůbec nedělá. „Znám mnoho žen, které bez problémů odkojily své děti, a to bylo vlastně jediné, co mě zajímalo. Vůbec se nebojím. Třeba budu muset další operaci podstoupit, třeba ne. To nechám osudu,“ řekla Míša, která si navíc stojí za tím, že chce poskytnout svým dětem to nejlepší už od začátku, ale současně tvrdí, že to člověk nikdy neovlivní, ať už silikonová prsa má, nebo nikoliv.

Věří, že vše dopadne dobře, že ji budou její kamarádi a rodina posílat pozitivní energii a že ji budou nadále milovat takovou, jaká je.  A to i “novou“ Míšu. Takovou, jakou ona chce být.

Článek: Zuzana Belohorcová má v Americe pěkný problém!

 Vybraná velikost

Vybraná velikost

a vizuální kontrola
a vizuální kontrola
poslední konzultace před operací
poslední konzultace před operací
L. Kment maluje
L. Kment maluje
vybráno
vybráno
loučení před operací na operačním stole
loučení před operací na operačním stole
Loučení s přítelem Sašou
Loučení s přítelem Sašou
Přihlášení na klinice
Přihlášení na klinice
Příchod na kliniku
Příchod na kliniku
připravená
připravená

www.esthe-plastika.cz

Foto: Esthé

Zdroj: Orca s.r.o.

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share