Olomoucký filmový festival Kralinale. Pokec s Leošem Nohou alias Áďou z Okresního Přeboru!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Olomoucký filmový festival Kralinale. Pokec s Leošem Nohou alias Áďou z Okresního Přeboru!

Už vás nebaví všední program, který každodenně zažíváte? Hoďte se do pohody a navštivte třídenní olomoucký filmový festival Kralinale, který vás z každodenních povinností rozptýlí. Program bude bohatý a navíc zažijete pokec s Leošem Nohou alias Áďou z Okresního Přeboru!

Čeká Vás spousta zábavy a dobrodružství. Hlavní program festivalu přinese divákovi 12 filmů, které korespondují s podtitulem festivalu: Příběhy bez hranic – možnost volby!


V pátek Vás srdečně zveme na slavnostní zahájení festivalu. Můžete se těšit například na filmy Vstup zakázán či Casablanca. Večer určitě zavítejte na koncert olomoucké kapely Dirty Old Dogs. A přesně o půlnoci dorazte do The BLACK STUFF Irish Pub & Whisky Bar, kde budete mít možnost popít a pokecat s Leošem Nohou!

Překonávat hranice můžete i jinak! Připravili jsme si pro vás workshopy a vystoupení tanečních škol Cirk Atum a Tancelář. V rámci festivalu máte také šanci navštívit zajímavá místa! Třeba expozici historických vozidel v muzeu ČD, přednášku a výstavu o životě kardinála Berana nebo komentované prohlídky krytu v Bezručových sadech.

Kompletní program na www.kralinale.cz nebo na Facebooku!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

Kralinale
Kralinale

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share