Olomoucké reprezentantky Miss OK 2018 předvedou svůj talent na závěrečném finále v Mikulově

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Olomoucké reprezentantky Miss OK 2018 předvedou svůj talent na závěrečném finále v Mikulově

A je to tady! Velké finále letošní soutěže Miss Opravdová krása – Miss OK 2018 se blíží! Vítězky krajského galavečera, Nelly Urbánková, Barbora Skývová a Adéla Horáčková, budou bojovat o celkový titul Miss OK 2018. Finálový galavečer propukne v sobotu 16. června 2018 na kouzelném místě a to na Zámku v Mikulově.


Celým večerem bude provázet hvězdný moderátor Lukáš Hejlík, který se po čtyřech letech vrací na místo činu. Ano, právě Lukáš moderoval 1. ročník Miss OK a nyní se na něj můžete opět těšit.

Co se vám vybaví, když se řekne „Opravdová krása“? Někomu vzhled, jinému osobnost člověka, někdo si pod tímto spojením představí například nějakou zvláštní dovednost. Každopádně na velkém finále soutěže Miss OK 2018 se představí celkem 9 finalistek, které jsou talentované, chytré a krásné. Svá umění budou předvádět v nejrůznějších disciplínách. Chybět samozřejmě nebude bohatý kulturní program nebo také oblíbená promenáda v plavkách.

„Opravdu je se na co těšit, protože celý večer bude v úplně novém konceptu. Těšit se můžete na jedinečný program, který bude opravdu bohatý, velký a netradiční. Nečekejte obyčejnou soutěž krásy, my vám nabízíme daleko víc,“ prozrazuje Mgr. Roman Štěpánek, ředitel soutěže.

Užijte si nejen jeden večer, ale rovnou celý víkend v jedné z nejoblíbenějších turistických oblastí plné vína, přírodních krás a unikátních památek. To vše a ještě víc vám nabízí Pálava.

Lístky na finále jsou v prodeji na ticket.rpsc.cz. Přijďte si vychutnat atmosféru krásného Mikulovského zámeckého areálu a talent nejkrásnějších dívek Olomouckého, Jihomoravského a Zlínského kraje. Počet vstupenek je omezen! Navíc, pokud si vyberete dražší variantu vstupenky, získáte vstup také na exkluzivní afterparty, na které se můžete těšit na další super program, bohatý raut a osobní setkání s finalistkami.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Miss OK
foto: Miss OK
foto: Miss OK
foto: Miss OK
foto: Miss OK
foto: Miss OK
foto: Miss OK
foto: Miss OK

foto / zdroj: Miss OK

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share