Olomouc jede! Světové ambice mladých a akčních hrdinů.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Olomouc jede! Světové ambice mladých a akčních hrdinů.

Chcete vidět Olomouc zase jednou na titulních stránkách předních novin nejen v České republice? Skupina olomouckých umělců a superhrdinů, kteří se spojili, aby společně zachránili svět.

Zní to jako pohádka? Fotograf Lukáš Navara se totiž společně s grafikem a retušérem Michalem Botkem a superhrdiny rozhodli inspirovat národ ke konání dobrých skutků. Spojili své talenty a vášně, aby prostřednictvím exkluzivního kalendáře plného superhrdinů a krás města Olomouce poukázali na nezbytnost konání každodenních malých dobrých skutků. Dobrý skutek pro každý den – zkuste to taky!


Hlavní myšlenkou kalendáře je inspirovat mladé lidi k tomu, aby začali jednat v souladu s přirozeností lidské bytosti – tedy pomáhat tam, kde je třeba. „Chceme poukázat na každodenní malé skutky, které vytváří dobré vztahy ve městě. Každý z nás v sobě přeci může nalézt hrdinu,“ říkají kluci z OSC, což je skupina studentů, kteří prostřednictvím cosplay neziskově rozdávají radost potřebným.

„Kalendář je určen pro všechny fanoušky světa superhrdinů a krásných měst, ale i všechny ostatní, kteří chtějí pouze podpořit tento projekt dělaný pro radost a inspiraci,“ prozradil Lukáš Navara.

A proč právě Olomouc? Je to významné město s bohatou historií a krásnými památkami. „Chceme, aby se o tomhle městě dozvědělo co nejvíce lidí, a aby samotní Olomoučané byli na svůj domov patřičně hrdí. Proto jsme přizvali na pomoc právě všemocné superhrdiny,“ říká Michal Botek.

A jak můžete výrobu SuperKalendáře podpořit? Stačí, když si na platformě Startovač zakoupíte určitou formu odměny a tím se stanete naším superhrdinou. „Díky vybraným prostředkům budeme moci nafotit a graficky dokončit kalendář, vytisknout jej a poslat přímo k Vám,“ doplnil Navara.

Neváhejte a staňte se superhrdinou. Lepší kalendář na rok 2019 nenajdete, a proto nesmí na vaší zdi chybět!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: SuperKalendář
foto: SuperKalendář
foto: SuperKalendář
foto: SuperKalendář
foto: SuperKalendář
foto: SuperKalendář
foto: SuperKalendář
foto: SuperKalendář

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share