Olga Matušková na Frekvenci 1: Můj přítel? Je to fajn vztah!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Olga Matušková na Frekvenci 1: Můj přítel? Je to fajn vztah!

Hostem v show dua Těžkej Pokondr na rádiu Frekvence 1 byla v pátek 23.6. exkluzivně Olga Matušková – Blechová, vdova po zpěváku Waldemaru Matuškovi. V rozhovoru mimo jiné promluvila o blízkém vztahu s Jiřím Plannerem. 


S bývalým provozním ředitelem Divadla Semafor a celoživotním kamarádem svého muže Waldemara tráví Olga v posledních letech mnoho času. Je to náš dlouholetý přítel, kamarád, já za ním jezdím do Los Angeles, on jezdí za námi na Floridu. Zpříjemňujeme si čas…,“ prozradila Matušková.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

To, že má k Plannerovi hodně blízko, nevyvrací. „Trávíme spolu čas, třeba na tenisu. Vzpomínáme na lidi…Je nám spolu hezky… Nikdy jsme toho času tolik netrávili, jako teď, protože jsme byli zaneprázdněni. Je to fajn vztah, takhle to je,“ dodala u Pokondrů zpěvačka.

Prozradila také, že Jiří Planner je kmotrem jejího syna Waldíka. „Kmotr má, když se stane něco s rodiči, roli nejhlavnější osoby v životě té rodiny. Takže kmotr nastoupil, když jsme mu tam zbili,“ dodala s úsměvem.

Matušková se v Česku zdržela dva týdny.

Celý rozhovor bude možné si poslechnout na webu www.frekvence1.cz

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share