Oficiální pozvánka na sraz SIWI Fitness č. 5 v Olomouci 21.3.2015

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Oficiální pozvánka na sraz SIWI Fitness č. 5 v Olomouci 21.3.2015

Limitovaná akce pro 50 lidí… nelze se přihlásit pouze přes Facebook. 

A protože je o tuto akci velký zájem, zvolili jsme novou variantu a to platby předem přes http://www.zdraviafitness.cz/siwi-fitness-sraz-olomouc-21-3-2015… vstup se kupuje stejně, jako produkt. Cena je 350 Kč. Sraz se uskuteční v hale OMEGA. 

Jedná se o velmi moderní sportovní centrum se saunou a bazénem. Hlavní osobností srazu je československá hvězda Pavol Jablonický. Osobnosti, které zastupují disciplínu bikiny jsou Vlaďka Krásová a Valerie Peršina. Hlavním přínosem jsou cenné informace od zkušených závodníků a závodnic.

V první části dne se za dohledu zkušených trenérů cvičí, kde vysvětlují techniku provedení cviků a zodpovídají na případné dotazy. Trenéři jsou: například (Krásová, Peršina, Šteflovič, Lešenar, Dřímalková, Andrea Andi Neumannová , Ferenc a další). Po tréninku jste zváni na jídlo a pak se jde do místnosti, kde budou probíhat semináře (zdravá výživa a nové trendy ve sportovní výživě) našich trenérů a hostů. Harmonogram bude k náhledu co nejdříve, stále se upravuje.

foto: SIWI fitness

Redakce Bulvar24.cz

Share