Obrovský úspěch v Americe, ale co teď?  To exkluzivně prozradí modelka Jana Kopecká!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Obrovský úspěch v Americe, ale co teď? To exkluzivně prozradí modelka Jana Kopecká!

České modelka Jana Kopecká zabodovala v Americe. Jak se jí tam líbilo a co plánuje dál? Vše se dozvíte v rozhovoru s touto krásnou modelkou 🙂

1) Jak dlouho jste byla v Americe a kde přesně jste se pohybovala?

Odpověď: Odletěla jsem za velkou louži poprvé, za což jsem velmi ráda, protože to byl jednak vždy můj sen a jednak je to velmi složité. Tedy pokud odlítáte pracovně.

Byla jsem přesně v New Yorku a to po dobu 3 měsíců. Bydlela jsem na Lower Manhattan, což je skvělá oblast, ale v průběhu jsem se samozřejmě pohybovala po celém městě.


2) Líbilo se Vám tam?

Odpověď: New York jsem si zamilovala hned první den. I když můj příjezd byl poněkud ‘‘komplikovanější‘‘, než jsem doufala. Po mém příletu na letiště mi agentura zavolala uber, aby mě dovezli na apartmán. Bohužel jsem při mém štěstí nastoupila do úplně jiného auta. Pak jsem musela poprosit řidiče, aby mi dovolil si od něj zavolat a situaci nějak vyřešit. Americkou SIMkartu jsem si pro jistotu koupila hned druhy den. No nejlepší na tom bylo, že to bylo okolo 3h ráno a musela jsem budit lidi z agentury, aby mi pomohli a já neskončila svoji první noc někde sama a ztracená. Ale už ten první pohled na mrakodrapy mě přesvědčil o tom, že se mi to bude líbit. Přesně to jsem vždy chtěla. Velké věci, velké města, velký business.

3) Uspěla jste zde a byla součástí New York Fashion Weeku. Jaké pocity to ve Vás zpětně vyvolává?

 Byla to doposud jedna z mých nejlepších a nejtvrdších zkušeností. Posunulo mě to vpřed, otevřelo dveře ve spoustě jiných zemí. Velká škola života. Bylo to náročné, ale rozhodně to stálo za to. A samozřejmě člověk získá důležité kontakty, pozná skvělé lidi a i když byly chvíle, kdy jsem byla už fakt hodně vyčerpaná, z fleku bych si to všechno celé zopakovala.

Co děláte teď a jaké jsou plány do budoucna? Bude návrat do Ameriky?

Odpověď: Momentálně jsem v České Republice, kde kvůli práci zůstávám do konce května. Pak bych chtěla zase ‘‘frnknout‘‘ někam pryč. Zatím neumím moc zůstat na jednom místě. Do Ameriky a opět do NYC bych se chtěla vrátit, ale až okolo září. Mezitím mám nabídky z Italie, Miami, LA a Peru. Ještě nejsem přesně rozhodnutá kam bych chttěla, ale nejvíce mě to zřejmě láka do Miami nebo Peru. V České Republice mám momentálně modelingové zakázky a také dělám choreografie, např. na přehlídky či finálové večery soutěží krásy atd. 

4) Proč zrovna Miami a Peru?

Odpověď: Já miluji země, kde je teplo, pláž, moře atd.. Opravdu nemám ráda zimu. Jeden z mých cílů a snů je se naučit surfovat. Také jsem se setkala s názory, že Miami či LA je nakonec mnohem lepší, než samotný NY. Takže jako zvědavá holka, se srdcem dobrodruha a cestovatele, to musím zjistit na vlastní kůži haha.

V Peru mám zase spoustu známých a rozhodně Machu Picchu považuji za jednu z největších krás přírody, takže ji musím vidět. A to, že miluji latinské země, jídlo, hudbu, lidi, to už není dávno tajemstvím.

5) Plánujete cestovat ještě dlouho? Myšlenka založení rodiny Vás neláká?

Odpověď: Chtěla bych cestovat celý svůj život. Je to ‘‘moje droga‘‘ a nechci se toho nikdy vzdát. O to líp, když mi to dovoluje moje práce. Rodinu samozřejmě v budoucnosti chci, ale do mého života první musí vstoupit muž, který mě donutí nad tímto tématem přemýšlet a kvůli kterému se budu chtít někde usadit. Což se doposud nestalo, takže je to něco, nad čím v současnosti nijak závratně nepřemýšlím. Jsem šťastná za to, že jsem zdravá, že dělám práci, co mě baví a prostě jen nechávám plynout svůj život. Myslím, že vše, co má přijít, přijde v ten správný čas. A nebo jsem jen snílek, těžko říct.

6) Jaké jsou Vaše další sny mimo modeling?

Odpověď: Chtěla bych začít podnikat a rozjet svoji vlastní úspěšnou firmu. Bohužel se těžko něco rozbíhá, když tak často cestujete a někdy je to opravdu z jednoho kontinentu na druhý. Ale jsem si jistá, že jednou ta chvíle přijde. Také bych chtěla rozjet svůj vlastní blog. Na to je cestování skvělé, ale jsem trochu lenoch haha. I když si jsem jistá, že by mě to moc bavilo a baví mě i psaní, což se neshoduje s faktem, že jsem na gymplu měla pravidelně ze slohových prací čtverky. No a ten nejvíc crazy sen je, že bych chtěla během svého života navštívit všechny státy na světě. Asi to dá zabrat, ale umím být pěkně paličatá, tak doufám, že se mi to povede.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká
foto: archiv Jana Kopecká

Redakce Bulvar24.cz

Linda

Share