O titul Mister Gay Europe bude za ČR soutěžit Lukáš Krajčo: Podívejte se na něj!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

FashionLifestyle

O titul Mister Gay Europe bude za ČR soutěžit Lukáš Krajčo: Podívejte se na něj!

O titul Mister Gay Europe 2019 se bude v německém Kolíně nad Rýnem ucházet druhý muž v soutěži Gay Man ČR 2018, 26letý Lukáš Krajčo z Prahy. Ten byl vybrán mezi 10 soutěžících. V týdnu od 1. do 7. července tak bude reprezentovat Českou republiku spolu se zástupci Bulharska, Chorvatska, Německa, Itálie, Norska, Polska, Portugalska, Švýcarska a Ukrajiny. 
V soutěži nejde jen o krásu, ale porota bude hodnotit například pohovor s porotou. Body lze získat i v internetovém hlasování, v písemném testu, během týdenního fotografování v rámci soutěže, sportovní výzvě, v pořízení videoprezentace během soutěžního týdne. Dále může delegát získat cenné body i od ostatních soutěžících.

Důležité jsou také hodnocení z připraveného projektu každého účastníka. Delegáti musejí naplánovat kampaň LGBTIQ a představit v první den příjezdu porotě, jak plánují pracovat na této kampani na celoevropské úrovni v nadcházejícím roce. Lukášův projekt bude zaměřen na přijetí zákona manželství homosexuálních občanů s jednotnou normou a doporučením všech států Evropské unie.

Nezbytná je jazyková vybavenost, což český delegát splňuje víc než je požadováno. Lukáš Krajčo se domluví nejen česky, ale i německy, anglicky, rusky a španělsky. Lukáš neponechává nic náhodě. Navštěvuje fitko Hanky Kynychové. Svěřil se i do péče skvělého týmu ze Silk Ferries v pravidelných kosmetických procedurách přírodní kosmetikou. O styling se postará módní návrhář Martin Čapek.

Lukáš Krajčo jehož zálibou je hlavně fotomodeling se může pochlubit i společným focením s muzikálovou zpěvačkou Gabrielou Urbánkovou, nebo herečkou známou z filmu Po čem muži touží, kterou diváci uvidí od září v seriálu Modrý kód, Andreou Hoffmannovou, která byla první modelkou v sérii připravovaných fotografií “Anděl”. Lukáš má za sebou i focení oděvů pro Prague Pride. Tento víkend bude fotit reklamu na hodinky.

“Chci na soutěži reprezentovat nejen Českou republiku, ale chci ukázat všem, že gay může být i normální kluk, který má své sny a žije svůj život. Rád bych, aby lidé přes moji osobu viděli, že jsme stejní jako většina lidí,” říká Lukáš Krajčo a doplňuje: “V Kolíně bych rád uspěl. Uvidíme co vše bude pro delegáty připravené a jak se mi bude dařit. Vyhrát tam jedeme přece všichni.”

Slavnostní finálový večer se uskuteční v sobotu 6. 7. 2019. Sledovat jej bude možné i online přes kanál na youtube.
 

Fotogalerie:

Lukáš Krajčo pojede ČR reprezentovat do Kolína nad Rýnem v soutěži Mistr Gay Europe 2019
Lukáš Krajčo pojede ČR reprezentovat do Kolína nad Rýnem v soutěži Mistr Gay Europe 2019
Lukáš Krajčo je charismatický mladý muž, který bezesporu zaujme
Lukáš Krajčo je charismatický mladý muž, který bezesporu zaujme
Lukáš na sobě pracuje i fyzicky
Lukáš na sobě pracuje i fyzicky
Lukáš se věnuje i focení a modelingu
Lukáš se věnuje i focení a modelingu

 

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Petr Mráček

Share