Nový videoklip zpěvačky Ingrid Ray natočen

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Nový videoklip zpěvačky Ingrid Ray natočen

Na českém hudebním nebi se objevuje nová hvězda. Před nedávno dobou vydala zpěvačka a skladatelka Ingrid Ray své autorské multikulturní debutové CD s názvem Harmony. Nyní přichází se svým prvním videoklipem plným slunné letní atmosféry.

Videoklip s názvem SINCE YESTERDAY se natočil pod taktovkou filmové režisérky Evy Toulové. „Videoklip je o lásce na první pohled a o tom, že když se mají dva lidé potkat, tak je k sobě osud přece jen přivede, i když jsou tam zpočátku malé překážky, protože pro ně nenastal ještě ten správný čas, ale na konci je cesta volná. Spolupráce s Ingrid byla velmi pozitivní – už od začátku měla jasnou představu o tom, jak by měl klip vypadat.“ uvedla režisérka.


„Chtěla jsem klipem podtrhnout roztomilou atmosféru slov v písni vtipnými scénami. Mám ráda pozitivní energii a humor. Skladba vznikla tak, že jsem se minulé léto platonicky zamilovala do kluka z fitka. Když jsme se pak spolu bavili, byl to zásah a já se cítila, stejně jako v písni – že mám hlavu v oblacích. Den na to jsem si sedla za klavír a okamžitě vznikaly tóny souběžně s textem. U mě to funguje tak, že pocity projevuji přes tóny a slova.

Nalaďuji se tak na úžasnou tvořivou vlnu, energii, která mnou prochází a kompletní skladba je za několik minut složená. Věřím, že jsem se s dotyčným vysněným potkala hlavně kvůli této energii a tomu, abych tu skladbu vytvořila. Tímhle způsobem vznikly i ostatní skladby. Určitě se můžete těšit na další videoklip, který teď v létě s Evou Toulovou připravujeme.“ prozradila všestranná talentovaná zpěvačka Ingrid Ray. 

V titulní roli se po boku zpěvačky Ingrid objevil herec Jan Havlovic, který ztvárnil roli pana Božského. „Jsou natáčení, které beru čistě jako práci, ale ve většině případech se stane práce koníčkem. Stejně tomu bylo i u klipu Since yesterday. V ten den nám hrálo vše do karet, včetně počasí, a díky tomu jsme si to všichni užili.“ zmínil herec Havlovic. 

Svěží melodické album obsahuje dvě slovenské, čtyři české a pět anglických písní. Podle zpěvačky a skladatelky Ingrid vzniklo CD jako součást duchovního rozvoje a ráda by tuto pozitivní energii, kterou její hudba vyjadřuje předávala dál mezi své posluchače.Jak natáčení dopadlo, se můžete podívat v následujícím odkazu na videoklip: 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Ingrid Ray
Fotogalerie:

herec Jan Havlovic
herec Jan Havlovic
režisérka Eva Toulová a herec Jan Havlovic
režisérka Eva Toulová a herec Jan Havlovic
Profilové foto: zpěvačka Ingrid Ray – video screen

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share