Novopečená česká Playmate Linda Bernátová ukázala své sexy tělo v exkluzivních thajských lázních

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Novopečená česká Playmate Linda Bernátová ukázala své sexy tělo v exkluzivních thajských lázních

Česká kráska Linda Bernátová se stane novopečenou Playmate českého prestižního pánského magazínu Playboy.

Linda nafotila své první foto pro Playboy, který si budete moci koupit již 16.12. Tím se stane Linda novou českou Playmate. “Bylo to pro mě velmi příjemné focení. Jedná se o vánoční dvojčíslo a bude na trhu dva měsíce, takže se máte na co těšit 🙂 “… prozradila nám Linda o focení. 

“Chci tímto ukázat všem lidem, že i žena ve třiceti letech se nemusí bát odhalit a může fotit pro Playboy bez zvětšení prsou a různých plastik. Nebojím a nestydím se fotit ve spodním prádle, když je to vkusné a je to zajímavý projekt, tak se tomu nebudu bránit 🙂 . Moc mě potěšilo, že se fotilo v luxusním spodním prádle od Oxalis dessous. Ráda ho sama nosím, protože je opravdu hodně sexy a muže to nenechá chladnými 🙂 “ … dodala s úsměvem Linda. 


ZEN SPA jsou exkluzivní thajské lázně, oáza klidu a harmonie, kde si uvolníte tělo a mysl. “Miluji masáže, relax a příjemné prostředí, kde si mohu odpočinout, když zrovna někde něco nenatáčím a tak jsem se domluvila s fotografem Martinem Šebestou na focení, aby se diváci mohli podívat, že netrávím život jen v práci 🙂 “… dodala Linda, proč zrovna thajské lázně.

Od okamžiku, kdy vkročíte do ZEN SPA, probudí jeho jedinečné prostředí, vůně bylinek, aromatických olejů, všechny vaše smysly. Použití hřejivých barev, konejšivého osvětlení a designérského nábytku, vyvolává pocit příjemné relaxace. Skutečný ráj, kde zapomenete na čas i vy. Dopřejte sobě i svým blízkým tu nejpříjemnější relaxaci. Nově můžete dárkové vouchery zakoupit na eshopu www.zenspa.cz .

Chcete-li se s Lindou potkat osobně, tak se můžete přijít podívat na křest playboye, který bude 17.12. cca od 21:30 v centru Prahy v clubu COCO v Kaprově 8 ulici. 

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku.

Fotogalerie:

foto: Martin Šebesta

foto: Martin Šebesta

foto: Martin Šebesta
foto: Martin Šebesta
foto: Martin Šebesta
foto: Martin Šebesta
foto: Martin Šebesta
foto: Martin Šebesta

Profilové foto: Martin Šebesta

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:

 

 

Share