Noviny Metropol: Deset let vám přinášíme radost

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Noviny Metropol: Deset let vám přinášíme radost

Vydavatelská skupina Metropol je úspěšná nejen na mediálním poli, ale také v realizaci řady akcí v mnoha oblastech. Jsou to projekty jako je Top Model Of The Year, prestižní modelingová soutěž, Miss Czech Press, pořádaná dceřinou společností Fashion Models nebo populární Osobnost roku či Juniorský sportovec roku. Portfolio těchto akcí se navíc každý rok rozšiřuje. 

Metropol každoročně připravuje rovněž novinky v oblasti kultury, ale také podporuje motorismus, kdy poslední akcí byl Czech Truck Prix na Autodromu Most. Aktuálním projektem tohoto léta je další ročník Miss Czech Press v pražském klubu Lávka. V porotě zde zasednou významné osobnosti nejen českého módního průmyslu a modelingu, jako jsou například Jozef Oklamčák, prezident Miss Slovensko, ředitel České Miss Petr Kozáček, módní návrháři Olga Rusakova či Ghalal Giani, ale také významní obchodní partneři jako jsou šéfredaktoři prestižních tiskových titulů, přední fotografové.


Zkušenosti na realizaci těchto projektů jsme sbírali nejen po České republice, ale i na předních světových soutěžích, jako byla před měsícem Miss Jalta na Krymu, kde byl ředitel Metropolu Ing. Jiří Morštadt čestným porotcem této soutěže krásy.

Fashion Models je významná agentura, která pořádá módní přehlídky a je v ní registrováno více než 800 modelek. Její promo team zastupuje vydavatelství Metropolu na řadě významných kulturních, sportovních i společenských akcích.

Mezi velmi úspěšné akce skupiny Metropol patří kromě projektu METROPOL pomáhá (podpora dětských domovů, domovů pro seniory, handicapovaných spoluobčanů či útulků pro opuštěná zvířata) i Kulatý stůl Metropolu s osobnostmi veřejného či sportovního života, stejně jako horká letošní novinka natáčení TV pořadu Třetí poločas v pivovaru Monopol, prezentovaného na sociálních sítích i webu Český Metropol, a také projekt Network Communications.

Vydavatelství Metropol letos slaví deset let činnosti a je zřejmé, že tyto noviny s příjemným a laskavým obsahem zaplnily volné místo na českém mediálním trhu. Nespornou výhodou skupiny Metropol je možnost bezplatné prezentace jejích projektů na zpravodajských portálech, sociálních sítích i v novinách. Za rok je přečte více než 1 milion čtenářů. Je to moderní novinový projekt, který podporuje kulturní, sportovní i společenské dění nejen v Praze, ale také v dalších regionech České republiky.

Jiřího Morštadta do světa módy přivedl hned po studiích na Vysoké škole textilní a strojní zrod prvních projektů v této oblasti jako byl například Mladý módní tvůrce. Z toho projektu vzešlo hned několik významných českých módních návrhářů.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

Casting Miss Czech Press 2015
Casting Miss Czech Press 2015
Casting Miss Czech Press 2014
Casting Miss Czech Press 2014
Vyhlašování Miss Czech Press 2015
Vyhlašování Miss Czech Press 2015
Vítězky Top Model of the Year
Vítězky Top Model of the Year
Top Model of the Year - vítězka Tereza Hudáková
Top Model of the Year – vítězka Tereza Hudáková
Top Model of the Year - plavky
Top Model of the Year – plavky
Simona Borzíková Miss Czech Press 2015
Simona Borzíková Miss Czech Press 2015
Press Girls - Trucky
Press Girls – Trucky
Jiří Morštadt
Jiří Morštadt
Miss Jalta
Miss Jalta
Miss Jalta
Miss Jalta


 


Miss Czech Press 2014 - Veronika Dejová
Miss Czech Press 2014 – Veronika Dejová
Miss Czech Press 2014
Miss Czech Press 2014
Metropol - Ing. Jiří Morštadt
Metropol – Ing. Jiří Morštadt
Metropol Press Girls
Metropol Press Girls
Jiří a Žaneta
Jiří a Žaneta
Finalistky Miss Czech Press 2016
Finalistky Miss Czech Press 2016
Casting Miss Czech Press 2016
Casting Miss Czech Press 2016


 


Profilové foto: Jiří a Žaneta

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share