Nová StarDance bude! Víme, kdo ji bude moderovat!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Nová StarDance bude! Víme, kdo ji bude moderovat!

Další ročník televizní taneční show StarDance bude! Letos na podzim se opět v největším studiu na Kavčích horách objeví celá řada celebrit, které budou zkoušet řadu tanečních kreací. Následně pak vystoupí v přímých přenosech před diváky. A kdo že bude tuto show moderovat?

„Budou to opět Tereza Kostková a Marek Eben. Oba se na to moc těší, už proto, že to dělají deset let a nesmírně na sebe slyší. Jako moderátoři si vycházejí vstříc a mají k sobě blízko i lidsky,” řekla pro Bulvar24.cz jedna z pracovnic České televize.


„Marek je úžasný kolega, profesionál. Navíc je vtipný, milý, galantní, chytrý a umí také improvizovat. To vše je nesmírně důležité proto, abyste mohli s někým tak dlouho spolupracovat na takovém projektu,” řekla už před časem herečka a moderátorka Tereza Kostková.

Kdo se ve StarDance z tanečníků objeví, je ještě tajemstvím, ale televize postupně soutěžící z řad celebrit už poměrně brzo odhalí. Bude pak na divácích, kterým hercům, zpěvákům či moderátorům dají svůj hlas a kdo se probojuje až do finále.
Fotogalerie:

Tereza Kostková a Marek Eben už to společně táhnou deset let!
Tereza Kostková a Marek Eben už to společně táhnou deset let!
Ve StarDance se vystřídala celá řada celebrit!
Ve StarDance se vystřídala celá řada celebrit!

Redakce Bulvar24.cz

Foto: Česká televize

Linda

 

Share