Nová krev české hudební scény: zpěvačka Perrea vydává debutovou desku ,,Bez hranic,,

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

RozhovoryVideo

Nová krev české hudební scény: zpěvačka Perrea vydává debutovou desku ,,Bez hranic,,

Praha, 15. prosince 2018 – vychází debutové album nové zpěvačce , která si říká Perrea. Jméno Perrea je na české hudební scéně sice nováčkem, ale nyní se ho mladá zpěvačka bude snažit proslavit svou debutovou deskou nazvanou

,,Bez hranic,, pod vydavatelstvím  Shampionship music a představí  tak 12 popových skladeb s motivačním nádechem.

„Od malička jsem zpívala a chtěla se stát zpěvačkou a nyní si plním svůj sen. Jsem původem z Havířova. Hodně jsem cestovala a zjišťovala, co by mě v životě nejvíce bavilo. Nakonec jsem si uvědomila, že bych měla dělat jedině to, pro co jsem se narodila. A tak vznikla deska “Bez hranic,“ popisuje svou prvotinu zpěvačka Perrea.

Máš na ní nějaké hosty?

“Ano, spolupracovala jsem na ni se zahraničními inteprety..díky jiné řeči, dostaly některé skladby úplně jiný nádech! Skladby se pohybují na vlnách popu a některé z nich mají silný motivační podtext.”

“Snažím se poukázat na to, že by se všichni měli víc věnovat tomu, co mají rádi. Život rychle utíká a dá se prožít úspěšně s naplněným srdcem. Miluji úspěšné lidi, miluji se od nich inspirovat. Já sama inspiruji mnoho lidí kolem sebe. Není tomu jinak ani v některých textech. Vnímám to, jako jedno ze svých poslání,“ dodává zpěvačka.

Kde si desku můžu koupit?

“Mám digitální distribuci, čili na všech internetových obchodech  s hudbou..iTunes, Deezer, Spotify, Rapsody, Amazon MP3, Google Play, Nokia Music a desítky dalších. V České republice , ale i v zahraničí ..”


Plánuješ s deskou nějaké tour?

“Ano, momentálně se nezabýváme ničím jiným . Již brzy začínáme, je to otázka dní. Plánujeme tour po celé ČR, kluby, plesy, večírky, festivaly, ale i soutěže Miss, modní přehlídky, zápasy boxu atd atd.  Je toho opravdu hodně. “

Čím si myslíš, že bude tvá show vyjmečná?

“Moje show je jednoznačně speciální, je založena na světelných efektech, laser show, ale v neposlední řadě mám neuvěřitelné tanečníky, kteří tomu všemu dodávají šťávu,, Myslím si, že především ženy si přijdou na své !”

Končí nám rok a ty vydáváš desku, jsi tedy s tímto rokem spokojená?

“Ano končí rok, nemůžu uvěřit, že už je zase za námi. Jsem spokojená. Opravdu ano, líbí se mi, jak si plním všechny cíle. Je to velká dřina a úsilí, ale stojí to za to…a když už zmiňuješ konec roku, tak i na to jsem myslela a společně s deskou, je v prodeji i kalendář pro rok 2019! Kde každá fotka  má navíc jméno, jako jedna ze skladeb na desce.”

“Je možné ho objednat i samostatně.. A jsem ráda, že jsem ho nechala udělat, jsou na něj jen samé super ohlasy. Píši na každý speciální věnování..”

Kde se můžeme dozvědět o novinkách?Vystoupení?Objednání ať už kalendáře, nebo přímo LP?

“Na mém Facebooku Perrea , nebo Instagramu Perrea_music

Jsou už nějaké skladby venku?

“Ano jsou  – Mé skladby z alba .. jsou to jen nastříhané kousky , jako ukázka , co vás v albu čeká !

Zdroj: Youtube, Perrea. cz

Některé skladby už vyšly !

“Inner fire” naprosto fenomenální skladba , která poukazuje na honbu za svými sny ! Jedna z motivačních . V klipu jsme použili záběry z mých cest ..

Zdroj: Youtube, Perrea. cz

“Pro ex”

Jedna ze skladeb , která trochu udeřila hřebíček na hlavičku . A pokud se ptáte , jestli je to z mé zkušenosti , tak ANO ! Setkala jsem se s tímto už mnohokrát .. tímto zdravím všechny své ,,ex,, :)))

Zdroj: Youtube, Perrea. cz

To je  super! Všechny mě moc baví..především ta poslední! Cítím v ní i trochu vztahy dnešní doby, takže souhlasím s tebou. Děkuji za rozhovor a doufám, že deska bude pro tebe úspěšným startem!

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na FacebookuFotogalerie:

foto: archiv Perrea
foto: archiv Perrea
foto: archiv Perrea
foto: archiv Perrea
foto: archiv Perrea
foto: archiv Perrea

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share