Nová kolekce kabelek Elega by Dana M

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Nová kolekce kabelek Elega by Dana M

Nová sezóna si žádá i novou kabelku, to moc dobře ví i Dana Morávková s týmem Elega, kteří se v zimě rozhodně nenudili a pilně pro vás připravovali novou kolekci kabelek Elega by Dana M.

Nová řada byla představena ve čtvrtek 7.4., v restauraci v centru Prahy se sešli VIP hosté, které celým slavnostním večerem provedl Jan Čenský.

A na co se v nové kolekci můžete těšit? „Představena byla zbrusu nová kolekce Preciosa, kde jsme se inspirovali nyní velice trendovým stylem – kůže s motivem proutěného košíku. Idea byla naprosto jasná, vytvořit kolekci, která bude nadčasová, elegantní a přitom pohodová,“ popsala novou řadu Dana Morávková.

Při vymýšlení barevných variant jsme se rozhodli pro klasickou černou, která nikdy neomrzí a jemnou pudrovou barvu,“ říká Dana Morávková. Volba barev potěšila například Českou Miss Nikol Švantnerovou, která má ve výběru kabelek jasno: „Rozhodně by to měla být nějaká velká černá, je neutrální, hodí se ke všemu a je tím pádem nejpraktičtější.“


O tom, že černá barva je stále v módě, nepochybuje ani modelka Gabriela Dvořáková, která se nám svěřila: „Na kabelkách se mi líbí styl. Musí mi padnout okamžitě do oka. Upřednostňuji černou barvu, je elegantní, tajemná a zároveň sexy.“

Protikladem k černé je pro léto typická bílá barva, kterou tým Elega zvolil pro novou verzi kolekce Harmony v kůži Saffiano. „Nově jsou zde kombinace tmavě modrá/bílá se stříbrným kováním a béžová/bílá se zlatým kováním. Doufáme, že nové barvy se Vám budou líbit stejně jako podzimní varianty,“ věří Dana Morávková a tým Elega.

Danu Morávkovou přišly podpořit i další VIP osobnosti, na akci jste tedy mohli potkat mimo jiné například Martu Kubišovou, Kateřinu Němcovou, Romanu Pavelkovou, Janu Švandovou nebo Nikol Kouklovou.

Z modelů nové kolekce si vybere každá náročná zákaznice, ať už vyrazí do města s miminkem nebo na společenskou akci. V této řadě kabelek si na své přijdou hlavně milovnice luxusních kožených kabelek.

Nová kabelka by rozhodně neměla chybět ani ve vašem šatníku, modelka Barbora Vida vzpomíná: „Kabelky si ráda kupuji sama, vím, co se mi líbí a co potřebuji. Ještě dnes si pamatuji na ten pocit, když jsem si ušetřila na první dražší kabelku.“

Bonusem nově představené řady je i malá peněženka, která se vejde už do každé kabelky. To jistě ocení každá žena, která v útrobách své kabelky nosí plno nepostradatelných věcí jako například modelka, herečka a moderátorka Eva Perkausová, která z těchto důvodů preferuje větší kabelky. „V mé kabelce nikdy nechybí klíče, telefon, peněženka s doklady, žvýkačky, kapesníčky a balzám na rty.“ Kabelku si každá žena vybírá podle příležitosti. Mám ráda praktický styl kabelek, takže kabely větší. Samozřejmě záleží na jakou příležitost. Pokud se jedná například o ples v opeře, použiji malé psaníčko. Pokud se jedná o školu, tak větší kabelu přes rameno,“ dodává Eva Perkausová. V kolekci kabelek Elega by Dana M si můžete vybrat ať už malé psaníčko, nebo elegantní klopnovou kabelku, kterou rozhodně oceníte vy i vaše okolí.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic
foto: Neso Matic

Profilové foto: Neso Matic

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share