Nosková má novou lásku, sbalila o sedm let mladšího kolouška

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Nosková má novou lásku, sbalila o sedm let mladšího kolouška

Zpěvačka Michaela Nosková (32) čtyři měsíce po rozchodu s fotografem Thomasem Lichtenwalterem přiznala, že má novou lásku.

Více jak dva měsíce randí se zpěvákem a hercem a čerstvým absolventem JAMU Ondřejem Báborem (25). A našla si ho přímo v divadle, kde hrají mileneckou dvojici, a to v muzikálu Přízrak Londýna.

“Hrajeme spolu v divadle Hybernia v Přízraku už od března, ale jiskra přeskočila až krátce před prázdninami. Najednou jsme se na sebe podívali a polibek, který máme ve scénáři byl najednou úplně jiný,” řekla Super.cz Nosková.

Ondřej je o sedm let mladší než zpěvačka, věkový rozdíl ale Míša vůbec nevnímá. “Zatím si jedu na takovém obláčku. Jsem šťastná, věk vůbec neřešíme,” dodala Nosková, která nyní v podstatě žije v autě a několikrát týdně jezdí trasu Praha- Brno, kde Ondřej žije a nyní také celé léto zkoušel muzikál Děti ráje, kde hraje jednu z hlavních rolí.

“Děti ráje jsem odmítla kvůli pracovnímu vytížení a teď je mi to líto. V Brně jsem tak jako tak skoro pořád. V době konkurzů jsem ale jaksi netušila, že si najdu “brňáka”,” dodala Nosková, která do brněnského Bobycentra na Děti ráje pojede podpořit Ondřeje rozhodně na premiéru 11. září.

Pokud chcete vidět Ondřeje a Míšu spolu na jevišti coby mileneckou dvojici, již 19. září spolu budou hrát v Přízraku Londýna v divadle Hybernia.

Článek: Tyhle krásky nahradily Noskovou v Dětech ráje. Zabodovaly exmilenka Muka a hvězda seriálu Ošklivka Katka

_DSC8439
Foto: www.detirajebrno.cz
_DSC8505
Foto: www.detirajebrno.cz

Foto: www.detirajebrno.cz – ze zkoušek muzikálu Děti ráje

Článek: Gabriela Wolfová

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2

 

Share