Nik Tendo vydává videoklip ke svému nejúspěšnějšímu singlu z debutového alba!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Nik Tendo vydává videoklip ke svému nejúspěšnějšímu singlu z debutového alba!

Jeden z aktuálně nejvýraznějších českých rapperů Nik Tendo vydává singl a videoklip Sedm, na kterém spolupracoval s rapperem Hasanem. Singl pochází z debutového alba 7, které vyšlo v červnu letošního roku na labelu Milion+ a je emocionální zpovědí se žánrovým přesahem. Videoklip lehce navazuje na předchozí videosingl Hvězdy, který si na YouTube připsal přes 2 miliony zhlédnutí. Režie se ujal osvědčený Petr Simon a v hlavní roli můžeme opět vidět mladou herečku a modelku Terezu Valtovou


Přestože Nik Tendo patří k služebně nejmladším zástupcům labelu Milion+, velmi rychle si dokázal vydobýt silnou pozici na české hudební scéně. Deska 7 otevřeně reflektuje jeho životní zkušenosti, zklamání v lásce, cestu za úspěchem, stejně jako obyčejnou touhu bavit se. Na albu hostují výrazná jména českého rapu, jakými je například Yzomandias, Viktor Sheen, Calin, Decky, Karlo nebo slovenské duo Nerieš. Po celou stopáž desky se Nik Tendo neomezuje mantinely rapu, ale přináší pestrou paletu nálad a melodií. Album 7 ho jako umělce představuje v nejlepší formě.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, Milion+Fotogalerie:

Nik Tendo
Nik Tendo
Nik Tendo, by Lousy Auber
Nik Tendo, by Lousy Auber

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share