Nicolle Janků se stala další B-Girl portálu Bulvar24.cz

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Nicolle Janků se stala další B-Girl portálu Bulvar24.cz

Představujeme vám druhou B-Girl… stala se jí sexy kráska Nicolle Janků z Prahy. A co nám na sebe Nicolle prozradila?

Aktuálně se Nicolle věnuje focení, hostessingu a občas se projde po módním mole, teď třeba, jako nevěsta ve svatebních šatech… “které už bych si ráda vzala na sebe doopravdy 🙂 ” 

Nicolle je ve skrytu duše romantický typ a sní o šťastné rodině, kdy bude navždy šťastně zamilovaná. I na české muže nemá žádné speciální nároky, stačí ji, když muž na sebe dbá a dobře se o sebe stará 🙂

Mezi další životní cíle Nicolle patří stát se Playmate a nafotit ty nejlepší fotografie pro magazín Playboy. Dále ji láká herectví, zahrát si v některém ze seriálů nebo filmu.

Nicolle se netají tím, že se jí líbí plastické úpravy těla a vzhledu, avšak zastává názor, že se nesmí nic přehánět a všeho s rozumem. Sama má cvičení, jako koníček a může jíst cokoliv… “nepřiberu ani kilo 🙂 “

Dalším plánem do budoucna je založit s kamarádkou charitu pro zvířátka. “Momentálně píši knihu, kterou bych chtěla jednou vydat. Chci pomoci lidem udržovat si šťastný život a pomoci k pozitivnímu myšlení.”


A jaké má Nicolle koníčky? focení, móda, auta, dobré jídlo, zařizování interiéru, sport, rodina, relaxace, knížky, zvířátka, kultura (kino, divadlo, společenské akce), turistika, cestování, poznávání nových věcí a internet… “denně trávím spousty času na netu a ráda pozoruji, co se kolem děje a stejně tak to ráda dávám vědět o sobě :-)”

02_r
B-Girl Nicolle Janků, foto: Jiří Rašner
03
B-Girl Nicolle Janků, foto: Jiří Rašner
04
B-Girl Nicolle Janků, foto: Jiří Rašner

I ty se můžeš stát další B-Girl a vyhrát tak focení s profesionálním glamour fotografem a získat možnost fotit promo pro exkluzivní karbonové šperky..karbonové šperky.cz

Foto: Jiří Rašner

Redakce Bulvar24.cz

Share