Netrpělivě očekávané album zpěvačky LORDE „MELODRAMA“ vychází!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Netrpělivě očekávané album zpěvačky LORDE „MELODRAMA“ vychází!

Po triumfálním návratu s novým singlem „Green Light” zpěvačka LORDE připravuje na 16. června vydání svého druhého alba Melodrama na Universal Music.

Melodrama je nyní možné předobjednat  s okamžitým stažením nové skladby „Liability” (v produkci Lorde a Jacka Antonoffa) při digitální předobjednávce alba, společně s novým singlem „Green Light”, který produkovala Lorde, Jack Antonoff a Frank Dukes.


Singl „Green Light” ihned vynesl Lorde na Facebooku a Twitteru na vrchol celosvětového posluchačského zájmu, s neuvěřitelnými 2 miliardami impresí jen na samotném Twitteru během prvních 24 hodin. Skladba byla v rozhlasové Top 40 v USA po svém zveřejnění nejpřidávanější skladbou a ve Velké Británii se ihned dostala do A-Listu na BBC Radio 1. Během týdne byla skladba streamována dvanáctmilionkrát a klip má nyní na YouTube přes 25 milionů zhlédnutí.  O návratu Lorde mluví celý svět, včetně umělců jako Diplo, Katy Perry, Taylor Swift, Halsey, Charlie XCX a dokonce i herec Aaron Paul, známý z Breaking Bad novou skladbu i klip nadšeně pochválil. Naživo Lorde představila Green Light poprvé na Saturday Night Live v USA 11. března. 

V roce 2013 se tehdy šestnáctiletá LORDE nenápadně, ale sebejistě stala hlasem generace se svým debutovým albem Pure Heroine. Album získalo třikrát platinovou desku, prodalo se jej celosvětově 4 miliony, získalo dvě ceny GRAMMY® Awards, cenu BRIT a dalo fanouškům sedmkrát platinový singl „Royals” a následující čtyřikrát platinový „Team.”

Dohlížela také na výběr hudby k filmu The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 a nahrála „Yellow Flicker Beat” jako hlavní singl.  Naposledy se vypravila do Evropy, když na přání rodiny Davida Bowieho vystoupila na 2016 BRIT AWARDS s úchvatnou poctou zesnulému umělci, který ji před časem popisoval jako „budoucnost hudby”. Lorde se svým novým albem dokazuje pravdivost jeho slov.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Lorde
foto: Lorde
foto: Lorde
foto: Lorde


 


Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share