Nejvíc sexy soutěž krásy v Česku. Exkluzivní rozhovor s pořadatelem soutěže Janem Hodačem.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Nejvíc sexy soutěž krásy v Česku. Exkluzivní rozhovor s pořadatelem soutěže Janem Hodačem.

V Česku a po celém světě je mnoho soutěží krásy. Ale v Česku máme jednu, o které můžeme říct, že je nejvíc sexy… co nám o Czech Beauty prozradil pořadatel soutěže Jan Hodač?

1) Jak vznikl celý nápad Czech Beauty a co je jeho cílem?

Odpověď: Celý nápad vznikl díky fotografickým glamour workshopům, které jsem s fotografy několik let pořádal a chyběly nám nové spolehlivé glamour modelky a zcela vykrystalizoval, když se objevilo plno soutěží miss, které byly na jedno brdo, neoriginální a přišly nám zkrátka málo sexy (podle nás stačí 2-3 takové soutěže krásy s dostatečnou úrovní). Navíc jsme se chtěli cíleně zaměřit čistě na glamour modelky, které se nebojí provokativnějších fotek, mají krásnou postavu a třeba sexy tetování, ale nemají pro klasickou miss třeba výšku a právě soutěž tohoto typu uvítají.

2) Co všechno obnáší pořádat takovou soutěž krásy?

Odpověď: Pořádání soutěže je dost mravenčí práce několika lidí, která není příliš vidět, není to jen zpracovávání přihlášek, sestavení poroty a správa facebooku a instagramu. Já se snažím především oslovovat kvalitní fotografy a udávat směr soutěže a komunikuji s hlavními partnery. Letos jedeme už 3. ročník a začátky, jako u každého projektu, nebyly lehké, našlo se bohužel dost lidí, které soutěži nepřáli, ale to už máme naštěstí za sebou a hlásí se stále krásnější modelky a hlavně partneři, kteří tuší jak velký mezinárodní potenciál Czech Beauty do budoucna má 🙂


3) Proč by se měli dívky přihlásit?

Odpověď: Neprofilujeme se jako soutěž, kde modelka dostane šerpu, nějaké poukazy a korunku, nafotí se a za pár týdnu o ní nikdo neví, ani jako klikací soutěž, kde vyhraje aktivní blogerka s největším počtem lajků 🙂 My jdeme opačnou cestou, naše filosofie je objevit nové talenty pro focení glamour stylu a pracovat s našimi vítězkami ( pozn. 5 držitelek titulu Czech Beauty Star každou sezónu) po celý následující rok. Domlouváme jim focení s profesionálními fotografy, zakázky, workshopy, připravujeme jim medailonky, webové stránky, dostaneme je do médií a na VIP akce, kde si jich mohou všimnout vlivní lidé. To je to, co tyhle dívky nejvíce oceňují. Navíc máme exkluzivní spolupráci s časopisem Playboy a každá vítězka má vlastní pictorial a křest pro Playboy od oficiálních fotografů Czech Beauty. Registrace Czech Beauty 2016 právě probíhají.

4) Jaký je rozdíl mezi soutěží Czech Beauty a ostatními soutěžemi krásy?

Odpověď: Jak jsem zmínil je to především v tom zaměření, že nejsme miss, ale odvážnější soutěž v glamour a playboy stylu a také v tom mezinárodním přesahu. Česká republika je po světě známá tím, že jsou tu nejkrásnější sexy holky a modelky a my bychom rádi tenhle fenomén prezentovali právě projektem Czech Beauty v zahraničí. Proto jsme například na letošní rok uzavřeli spolupráci s evropským projektem Slavic Beauty.

5) Co přinese nový ročník 2016?

Odpověď: Rozhodně ještě kvalitnější výstupy, větší možnosti spolupráce a uplatnění modelek v branži, hlásí se nám partneři, kteří pro nás například natáčí profesionální videa z akcí nebo programují web medailonky vítězkám. Budeme chystat nové castingy a workshopy, semifinále proběhne letos formou letního fotokempu, více neprozradím… Jinak opět spolupracujeme s luxusním prádlem Werso, špičkovou návrhářkou pro tanečnice Arina Couture, fotíme profi světly Photon Europe atd. Pro vítězky opět připravíme oblíbené křišťálové ceny ve tvaru diamantu Czech Beauty Star a samozřejmě se těšíme, které krásky tento titul letos získají 🙂

6) Jakou výjimečnou modelku se vám už podařilo díky Czech Beauty objevit?

Odpověď: Každý rok se nám přihlásilo několik zajímavých a originálních modelek, některé ale nebyly přesně typově pro naší soutěž, byly třeba krásné, ale typově spíše na fashion nebo do klasických soutěží miss. Asi největší úžas vzbudila naše první držitelka titulu Czech Beauty Star 2014 Ivanna Macner – malá půvabná modelka z Jižních Čech s dokonalou postavou, která si svým šarmem každého získala. Ona je pro nás vskutku tváří projektu a dovede nafotit i decentní akty, aby přitom stále vypadala elegantně a vznešeně. Snažili jsme se jí max. podporovat a stala se i patronkou vítězek v loňském roce. Sama je velmi aktivní, měla nedávno velkou billboard kampaň po celé ČR a úspěšně fotila např. v Paříži. V loňském roce bylo milým překvapením, že se nám začaly hlásit také profesionální klubové tanečnice, které do té dobry tolik nefotily, ale jsou sexy a díky ladnému pohybu jsou nesmírně atraktivní pro fotografy nebo kameru – mluvím především o známé tanečnici z Playboye Anutce a absolutní vítězce 2016 Ivetě Kindlmanové – obě krásky mají fotografie v březnovém i dubnovém čísle časopisu Playboy – osobně se s nimi můžete potkat na křtu 1.dubna ve Fashion clubu 🙂

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Fotogalerie:

Czech Beauty Star 2014 Dominika Melvaldová
Czech Beauty Star 2014 Denisa Melvaldová
Czech Beauty Star 2014 Ivana Macner s finalistkami CB 2015
Czech Beauty Star 2014 Ivana Macner s finalistkami CB 2015
Czech Beauty Logo
Czech Beauty Logo
Oficiální fotografové Czech Beauty 2015 - Petr Zapletal, Jiří Šubrt, Jan Hodač, Jiří Rašner
Oficiální fotografové Czech Beauty 2015 – Petr Zapletal, Jiří Šubrt, Jan Hodač, Jiří Rašner
Playboy křest 2016 - Iva Karasová, Iveta Kindlmanová, Veronika Gažůrová
Playboy křest 2016 – Iva Karasová, Iveta Kindlmanová, Veronika Gažůrová
porota finále Czech Beauty 2015
porota finále Czech Beauty 2015
pozování médiím s playboy bunnies zleva Silvie Řeháková, playmate Yevgenyia Pechlaner
pozování médiím s playboy bunnies zleva Silvie Řeháková, playmate Yevgenyia Pechlaner
Vítězka Anutka - foto Jan Hodač
Vítězka Anutka – foto Jan Hodač
Vítězka Ivanna Macner - Martin Šebesta
Vítězka Ivanna Macner – Martin Šebesta
Vítězka Iveta Kindlmanová - foto Petr Zapletal
Vítězka Iveta Kindlmanová – foto Petr Zapletal

Profilové foto: pořadatel Czech Beauty Jan Hodač s Czech Beauty Stars 2015 Anutkou a Ivetou Kindlmanovou

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share