Nejtěžší český režisér Tomáš Magnusek dotáčí první sérii “českého Dallasu”

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Nejtěžší český režisér Tomáš Magnusek dotáčí první sérii “českého Dallasu”

Tomáš Magnusek je jeneom režisér, kterému herci neříkají NE, ale díky svým proporcím jej lze s nadsázkou označit za ‘nejtěžšího českého, možná i československého režiséra’. Stává se fenoménem. Jeho filmy a seriály mají skvělou sledovanost a herci, převážně zvučných jmen se na spolupráci s ním těší! Nyní dotáčí první sérii nového českého seriálu, který lze označit za “český Dallas”. 
 

Seriál Čechovi jako sága podnikatelské rodiny čtyř generací vychází v podstatě z modelu legendárního amerického příběhu Dallas. Sám autor scénáře, režisér i herec Tomáš Magnusek se tímto tématem zabývá už dvacet let. „Mám proto do detailu zpracovanou dějovou linku, charakteristiku postav a na rozdíl od řady seriálů, tady je už nyní jasné, jak která z postav po všech sériích, které bych rád zrealizoval, skončí,” svěřil se Magnusek.

A není na to sám. Velmi zdárně mu sekunduje druhá režisérka Eva Toulová, která je na place téměř nepostradatelná, protože Tomáš Magnusek si ve svém seriálu také zahraje jednu z hlavních rolí a poměrně hodně negativní postavu. „Mě to právě baví hrát toho hajzlíka…,” svěřil se Magnusek, který je v civilu velký dobrák a pohodář.

Před několika dny se ve východočeském Náchodě točily například scény z podnikatelského plesu, kde se sešla celá řad herců. Libuše Švormová, jako matka rodu, Kateřina Macháčková, Miloslav Mejzlík, Petr Batěk, Robert Cejnar, jako nejmadší pokračovatel rodiny Čechovy, Andrea Elsnerová, Bára Šťastná, Tereza Němcová. V seriálu si ale roli starostu zahraje starosta Náchoda a poslanec Jan Birke, policejního prezidenta Felix Slováček a roli rodinného právníka zase sexuolog Radim Uzel. Svou roli v Čechových bude mít i manželský pár Eva Hrušková a Jan Přeučil, Vilém Udatný, Josef Nedorost nebo třeba slovenský herec Roman Pomajbo.

Tomáš Magnusek zasadil příběh rodiny Čechovi do secesní vily Viktorka v Babiččině údolí, kterou před časem koupil, nechal zrekonstruovat, čímž ji zachránil, a vznikají zde scény interiéru. Vybudoval zde také Herecké muzeum, které čítá desítky artefaktů herců, z nichž všichni prošli filmy či seriály, které Tomáš Magnusek doposud vytvořil. Byl to například on, kdo naposledy obsadil herečky jako Zita Kabátová, Antonie Hegerlíková, nebo Libuši Šafránkovou s Josefem Abrhámem.

„Před námi je ještě zhruba pět natáčecích dnů. Předpokládáme i podle počasí, že do konce února, nejdéle do začátku března bude natočeno. Pak přijde na řadu postprodukce. Momentálně se jedná s televizemi, které už projevily zájem. Pokud vše dobře půjde, první 13dílná série by se na obrazovky mohla dostat na podzim letošního či začátkem příštího roku,” dodal PR manažer seriálu René Kekely.
 

 

Fotogalerie:

Scény podnikatelského plesu se natáčely v náchodském divadle.
Scény podnikatelského plesu se natáčely v náchodském divadle.
V seriálu hrají například Miloslav Mejzlík, Libuše Švormová, Kateřina Macháčková, Petr Batěk, Andrea Elsnerová, Bára Šťastná či Robert Cejnar...
V seriálu hrají například Miloslav Mejzlík, Libuše Švormová, Kateřina Macháčková, Petr Batěk, Andrea Elsnerová, Bára Šťastná či Robert Cejnar…
Režisér Tomáš Magnusek (vlevo) ve svém seriálu také sám hraje!
Režisér Tomáš Magnusek (vlevo) ve svém seriálu také sám hraje!
Tomáš Magnusek na place spolu s druhou režisérkou Evou Toulovou (vlevo)
Tomáš Magnusek na place spolu s druhou režisérkou Evou Toulovou (vlevo)
Pro scény interiéru rodinné vily slouží vila Viktorka v Babiččině údolí, kde je i Herecké muzeum a penzion.
Pro scény interiéru rodinné vily slouží vila Viktorka v Babiččině údolí, kde je i Herecké muzeum a penzion.

Redakce: Bulvar24.cz

Foto: Jaroslav Hauer

 

 

Linda-1024x317

Share