NEJSMUTNĚJŠÍ ZPRÁVA: Zemřel Mistr KAREL GOTT!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

CelebrityLifestyle

NEJSMUTNĚJŠÍ ZPRÁVA: Zemřel Mistr KAREL GOTT!

Karel Gott oslavil 80. narozeniny!

Slova jsou zbytečná! Zemřel Karel Gott – Bůh českého a asi evropského showbyznysu. Před půlnocí na středu zemřel v kruhu rodinném ve své vile na milované Bertramce. Bylo mu 80 let.

Zpěvák, držitel 42 Zlatých slavíků podlehl akutní formě leukémie, což před polovinou září oznámil veřejnosti, aby zabránil spekulacím.

“S nejhlubším zármutkem v srdci oznamuji, že nás včera (v úterý), krátce před půlnocí, po těžké a dlouhé nemoci, opustil můj milovaný manžel Karel Gott. Odešel doma, v tichém spánku, v kruhu své rodiny,” uvedla manželka Karela Gotta Ivana, která stála po jeho boku řadu let.

Mistr odešel v klidu, tiše, ve spánku. Podle všeho tušil, kolik mu zbývá času a byl s tím smířený. Dokončil dokument i autobiografickou knihu. Věděl ale dobře, že jejího vydání ani odvysílání se už bohužel s ohledem na stav akutní leukemie nedočká. “Život, profesi, úspěchy i svůj odchod bral s pokorou,” uvedl jeden z jeho nejbližších přátel.

Karel Gott na jedné z posledních zveřejněných fotek
Karel Gott na jedné z posledních zveřejněných fotek

Redakce:Bulvar24.cz

foto: archiv, facebook

Share