Nejkrásnější spisovatelka Tereza Čiháková vydává další knihu s názvem…. “MRCHA?”

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Nejkrásnější spisovatelka Tereza Čiháková vydává další knihu s názvem…. “MRCHA?”

Patří mezi naše nejkrásnější a také v poslední době nejvyhledávanější spisovatelky. O kom je řeč?

Tereza Čiháková (27) pochází z Mělníka, studovala jsem Podnikatelskou školu v místě bydliště a posléze navštěvovala Metropolitní universitu v Praze.

Co nám tato krásná spisovatelka na sebe prozradila? “Mám tři a půl letého syna Sebastiana a žiji sama. Píši ve volném čase. Spřádat příběhy a přenášet je na bílý, nepopsaný list je pro mě zvláštní způsob relaxace, který mě uspokojuje. Psaní je mi tedy spíš koníčkem a odpočinkem, jinak pracuji v oblasti zdravotnictví.”


Svůj další literární příběh jsem pojmenovala: MRCHA? “Jde o novelu o krásné ženě středního věku, dávající nahlédnout do svých diářů, životních peripetiích, výher i proher, líčící svoje strasti i radosti, které ji dovedou až na nejedno rozcestí… Kulisou příběhu i existence hlavní protagonistky jsou praktiky české galerky, kmotři, kteří ve skutečnosti vládnou tzv. demokratickému státu. Pohnuté dětství, zklamání, velká láska i smrt, to vše tvoří napínavý a zároveň šokující příběh o životě za hranicí běžných životů. “

Trošku o tom, jak se to má, když vzniká knížka… “Knihu jsem začala psát, a ono už to bude rok, prakticky den po křtu mé prvotiny “Co muži dali a vzali,” která u čtenářů zaznamenala pozoruhodný úspěch. Dlouhé hodiny jsem společně s hlavní hrdinkou prožívala u počítače její osudy a snažila se vžít se do jejích rolí. Častokrát jsem jí litovala, nezřídka ji odsuzovala, ocitala se s ní nad propastí, úplně na dně i na tak složitých křižovatkách, že dokonce samotný konec knihy byl do poslední chvíle i pro mne překvapením.”

4602-alexandr-hemala-uwa-tereza-cihakova
Alexandr Hemala, Uwa a Tereza-Čiháková
Tereza s Karlem Gottem
Tereza s Karlem Gottem

foto: archiv Tereza Čiháková

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share