Nejkrásnější dobrovolné hasičky Česka a Slovenska se svlékly pro kalendář

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Nejkrásnější dobrovolné hasičky Česka a Slovenska se svlékly pro kalendář

Nejkrásnější české hasičky Česka a Slovenska společně s Hasičem roku 2016 a nejsympatičtějším hasičem 2016 nafotili pořádně sexy kalendář pro letošní rok.

Pro všechny to bylo první pořádně odvážné focení v životě, zkušenosti s modelingem měla jen vítězka soutěže Miss Hasička.  Krásky se před objektivem fotografa Jana Tůmy musely odhodit svršky. Navíc v přítomnosti sexy hasičů. A těm stylista moc svršků také nenechal. “Bylo to hodně odvážné focení, sama jsem hodně stydlivá, tak z počátku to nebylo lehké. Ale při focení byla hrozně fajn atmosféra, z fotek jsem nadšená. Víc bych se ale určitě nesvlékla,” prozradila Miss Hasička 2016, Slovenka Alica Ondrášová.

Alica měří 177 centimetrů a pyšní se  mírami 85-62-92 a jako modelka už má pár úspěchů za sebou. “Modelingu se věnuji několik let, pracovala jsem i v zahraničí, tři měsíce jsem jako modelka byla v Indii,” dodala Alica. 

Za to první modelingová zkušenost to byla pro Hasiče roku 2017 Jakuba Mičunka. “Je to velká novinka. Bylo to hodně těžké, nejsem na to zvyklý. Ale s holkami se fotilo skvěle,” který je profesionálním hasičem. Kmotry kalendáře se při slavnostním křtu v klubu Theatro, který moderoval Libor Bouček, byli modelka Vlaďka Erbová, zpěvák Marian Vojtko, Česká Miss Renata Langmannová a moderátor nové reality show Robinsonův ostrov Ondřej Novotný, a také dobrovolný hasič Jindřich Šťastný, jehož nešťastný životní příběh proběhl snad všemi médii.

Jindřich pomohl zachránit topící se dívku a nakonec ho odsoudili za těžké ublížení na zdraví. Společně s dalšími dobrovolnými hasiči vyrazili čistit vodní nádrž a upozornili na to i dívky, které u ní postávali. Bohužel dívky do vody naskákaly a jedna z dívek už nevyplavala a zaklínila se v díře výpusti. Jindřichovi se hasiči se podařilo dívku dostat ven, záchranka ji odvezla v kritickém stavu do nemocnice. Za viníka byl určen soudem právě Jindřich, který dostal osmiměsíční podmínku a pojišťovně musí splácet přes půl miliónu korun. “Beru patnáct tisíc měsíčně, každý měsíc mi z výplaty odchází pět tisíc. Jsem vděčný, že mi hodně pomáhají i cizí lidé. Dobrovolní hasiči z Nesměřice udělali transparentní účet, za což strašně děkuju,” řekl Jindřich.
 
Vlaďka Erbová se poprvé objevila ve společnosti s přítelem, hokejistou Michalem Gulašim. A prozradila, že je po jeho boku nesmírně šťastná. Žijí i s jejími dětmi v Michalem v Brně, kde hokejista má angažmá. “Cítím se nesmírně vyrovnaně, děti jsou šťastné. Michal si je vzal doslova za své, děti ho milují a to je pro mě jako pro mámu nesmírně důležité,” prozradila. A proč právě ona přijala roli kmotry kalendáře? “Právě proto, že jsem byla už delší dobu v kontaktu s Jindřichem Štastným a jeho příběh mě zaujal a chtěla jsem ho podpořit. A také si myslím, že je práce dobrovolných hasičů nesmírně záslužná. Já sama jsem zatím hasiče nikdy nepotřebovala, i když jednou k tomu nemělo daleko. Při mých kuchařských  začátcích jsem hasila rozpálený olej vodou, takže jsem přes dým neviděla vůbec nic, dopadlo to nakonec dobře. Druhá myšlenka už byla lepší, přišla na řadu mouka,” dodala s úsměvem. 

Renata Langmannová prozradila, že je nesmírně pyšná na svého muže Ondřeje Novotného, který moderuje nováckou reality show Robinsonův ostrov. První dva díly Robinsonova ostrova s napětím sledovala. “Byl skvělý, jsem hrdá manželka. Byly to dlouhé dva měsíce, co jsme byli bez sebe. Hlavně pro Ondřeje. Já jsem v Praze měla známé, kamarády, utíkalo mi to rychleji. On byl mimo civilizaci, pro něj to bylo nesmírně náročné,” dodala Langmannová. S manželem naštěstí nikdy pomoc hasičů nepotřebovali, naopak Ondřej byl nyní přítomen situacím, kdy účatnici reality show oheň naopak museli rozdělat oheň bez pomoci zápalek či zapalovače. “Uhasit ho zvládly v pohodě, jediné, čeho měli dostatek, byla slaná voda,” dodal Novotný.

Soutěž Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku je soutěž, která je určena pro dobrovolné i profesionální hasičky a hasiče, kteří jsou členy v  některé zastřešující hasičské organizaci, například Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Česká asociace hasičských důstojníků, Profesní komora požární ochrany, Asociace velitelů HZS podniků atd. a to minimálně po dobu 12 měsíců. Soutěží chtějí organizátoři zvýšit povědomí o činnostech SDH v obcích, hasičském sportu a poukázat na rozsáhlou hasičskou základnu.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto kalendář: Březen
foto kalendář: Březen
foto kalendář: Červen
foto kalendář: Červen
foto kalendář: Červenec
foto kalendář: Červenec
foto kalendář: Duben
foto kalendář: Duben
foto kalendář: Květen
foto kalendář: Květen
foto kalendář: Leden
foto kalendář: Leden
foto kalendář: Listopad
foto kalendář: Listopad
foto kalendář: Prosinec
foto kalendář: Prosinec


foto kalendář: Říjen
foto kalendář: Říjen
foto kalendář: Srpen
foto kalendář: Srpen
foto kalendář: Únor
foto kalendář: Únor
foto kalendář: Září
foto kalendář: Září
Erbová, Gulaši
Erbová, Gulaši
Vojtko, Gemrotová
Vojtko, Gemrotová
Vlaďka Erbová, Jindřich Šťastný s přítelkyní
Vlaďka Erbová, Jindřich Šťastný s přítelkyní
Slavnostní křest
Slavnostní křest
Miss Hasička - kalendář 2017
Miss Hasička – kalendář 2017
Langmannová, Novotný
Langmannová, Novotný


foto kalendář: Jan Tůma

foto křest: Hasička & Hasič Intimate 2017

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share