Nejdrsnější televizní show Robinsonův ostrov již brzy prověří osobnosti soutěžících! Kdo vyhraje 2.500.000Kč?

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Video

Nejdrsnější televizní show Robinsonův ostrov již brzy prověří osobnosti soutěžících! Kdo vyhraje 2.500.000Kč?

Televizní fenomén, který patří mezi nejúspěšnější světové formáty. Držitel ocenění Emmy, který zaznamenal rekordní čísla sledovanosti v desítkách zemí po celém světě. Jedinečné dobrodružství, obrovská výzva a splněný sen v podobě finanční výhry ve výši 2 500 000 Kč. Televize Nova přináší do České republiky nejdrsnější reality show v její historii – Robinsonův ostrov. První díl uvidí diváci 16. ledna ve 21:30 na Nově, následně pak každé pondělí a středu.
Z téměř čtyř tisíc přihlášených bylo vybráno osmnáct odlišných Čechů, které čeká boj na izolovaném filipínském ostrově.
Soutěžící se budou potýkat nejen se svými soupeři, tropickou džunglí, nedostatkem potravy, fyzicky náročnými úkoly, ale také sami se sebou. Na konci boje o přežití, který vyžaduje sílu, vytrvalost, odhodlání i taktické uvažování, bude čekat obrovská úleva a pohádková výhra ve výši 2 500 000 Kč. Tu získá poslední Robinson na ostrově! „Jsme nadšeni z reality show typu Survivor. Je to největší, nejpopulárnější a nejúspěšnější show na světě,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek. Televize Nova natáčela show v jihovýchodní Asii, v prostředí exotických Filipín, na poloostrově Caramoan a celé řadě přilehlých ostrovů.

Show bude diváky provázet uznávaný sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný. „Je to pro mě obrovská výzva. Není to ledajaká show, ale opravdu něco, co patří mezi špičku světové televizní tvorby,” říká Ondřej Novotný.

44 dnů, 18 soutěžících, 1 vítěz! Robinsonův ostrov startuje 16. ledna ve 21:30 na Nově.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku

Zdroj: Youtube, TV Nova

Zdroj: Youtube, TV Nova

Fotogalerie:

Ondřej Novotný
Ondřej Novotný
Robinsonův ostrov
Robinsonův ostrov

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share