Naomi Adachi má na jaře napilno: moderuje dva herní pořady, předvádí módu a je novou tváří kosmetiky Avon

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Naomi Adachi má na jaře napilno: moderuje dva herní pořady, předvádí módu a je novou tváří kosmetiky Avon

AVON K Beauty

Naomi Adachi žije sen mnoha svých vrstevníků – vášeň pro videohry se stala součástí jejího profesního života. Sympatická třiadvacetiletá tmavovláska, kterou diváci Déčka ČT znají z relace Dva3, se stala moderátorkou nového herního pořadu GPTV, který každý měsíc přináší souhrn toho nejdůležitějšího, co se odehrálo v gamingu.

GPTV je k vidění na facebookovém profilu, Instagram TV a youtubovém kanálu CZC.cz a v repríze jej uvádí MALL.TV. Ostatně o videohry se Naomi opírá i v novém videoklipu Sofiana Medjmedje – To tě to baví.

„Je mi velkou ctí moderovat krom pořadu Dva3 v České televizi i herní novinky GPTV od tvůrců ikonické GamePage a spolupracovat se jmény, jako je třeba Jaromír Mowald, které v hráčské komunitě znamenají mnohé. Kdyby mně jen tenkrát jako malou u televize při hraní her napadlo, že se tím budu někdy živit, tak se sama sobě zasměju!

Je to to nejlepší, co se může stát. Když váš největší koníček přeroste v profesi,” konstatuje spokojeně Naomi Adachi a přidává úsměvnou vzpomínku na svou letošní návštěvu na „obávané“ červené sedačce v Show Jana Krause: „U Jana Krause jsem si to užila na nekonečno procent! Bylo skvělé ukázat lidem, že hraní je zábava a že hráčem může být opravdu kdokoli. Navíc, kdo může říct, že Krause porazil v dojení?”Exotická Naomi se úspěšně prosazuje nejen na televizní obrazovce, ale také ve světě modelingu. Koncem března už potřetí předváděla na Mercedes Benz Prague Fashion weeku, před časem fotila třeba pro Freshlabels, Footshop, ONYX vision a několik japonských společností, nedávno pro časopis ForMen.

„Chození přehlídek je pro mě skoro sváteční událost, jelikož se jim nevěnuji v plné míře. Proto mám vždy velkou radost, když mě osloví návrháři napřímo, jako letos Lukáš Krnáč nebo Dominika Kozáková, a zvlášť na takovou prestižní akci, jako je pražský Fashion Week,” podotýká Naomi.

Neméně nadšená je z faktu, že ji ke spolupráci oslovila kosmetická společnost Avon. „Stát se tváří nové kolekce kosmetických přípravků Avon K-Beauty hned vedle Dary Rolins, se kterou jsem se díky této zkušenosti osobně setkala, je až k neuvěření!“

Naomi Adachi (1995) zdárně absolvovala hereckou konzervatoř v Praze a nyní studuje na Karlově univerzitě obor divadelní věda. Odmalička chodila na kroužky – od baletu přes výtvarku až po hudebku, kde hrála na klavír a basu, ale nejvíce ji bavil dramatický soubor.

V průběhu studia na konzervatoři si zahrála v několika českých a zahraničních reklamách, spolupracovala s japonskou televizí.  Po úspěšném castingu se stala moderátorkou magazínu o volnočasových aktivitách ZetBox na tehdy nově začínajícím kanálu Déčko České televize. Po skončení ZetBoxu byla k vidění v Planetě Yó a nyní provází magazínem o tvořivosti a počítačových hrách Dva3. Naomi se objevila v několika roličkách ve filmu a televizi (např. Fotograf, Na krátko, Na vodě).

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

AVON K Beauty
AVON K Beauty
Fashion Week
Fashion Week
ForMen - Robert Tichý
ForMen – Robert Tichý
Show Jana Krause
Show Jana Krause
Videoklip - Sofián - medjmedj
Videoklip – Sofián – medjmedj

Redakce Bulvar24.cz

Share