Nádherná lékárnice tváří nové kolekce 2P…

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Nádherná lékárnice tváří nové kolekce 2P…

Na focení nové kolekce pro jaro 2016 nazvané “Májová” si návrhářka Petra Pilařová vybrala modelku a zároveň úspěšnou doktorku farmacie věnující se provozování lékáren Janu Doleželovou.

Mělo to hned dva důvody. Za prvé zkušenosti z předchozí spolupráce, neboť návrhářka již s Janou několikrát úspěšně fotila a dalším neméně dobrým důvodem bylo i to, že Jana návrhářku reprezentuje na mnoha společenských akcích, kde bývá v modelech 2P často viděna…

Celá kolekce, která je velmi jednoduchá, čistá, splývavá s řadou zajímavých detailů, vznikala v přestávkách mezi „kojením“, jak s humorem říká návrhářka, která svůj čas nyní dělí mezi práci a péči o malou dcerku. Focení se ujala fotografka Vendula Fantová, jenž také s návrhářkou dlouhodobě spolupracuje..

Na módním focení jsme návrhářku s Janou a celým týmem zastihli v samotném historickém centru Prahy, v luxusním prostředí hotelu Emblem v Platnéřské ulici, který je moderní s čistou, jednoduchou architekturou, sofistikovanými pokoji a střešní výřivkou s výhledem nejen na Pražský hrad, ale třeba i na Žižkovskou věž…

“Fotit s Janou je pokaždé radost, neboť má nespočetně mnoho tváří a proměn, je sexy a neskutečně fotogenická. Prostě taková osudová nádherná osobnost, která nemá manýry slavných osobností”, říká Petra o Janě.

Návrhářka již pilně pracuje na své letní kolekci, k níž nám byla ochotná pouze sdělit, že bude opět jednoduchá, vzdušná a svěží zaměřená na šaty a topy. Zda bude tváří i této kolekce opět Jana si budeme muset počkat do příštího focení, v každém případě Janě modely velmi sluší a spolupráce mezi návrhářkou a Janou byla velice harmonická…

Jana Doleželová má perné pracovní období, přesto si dokázala na focení udělat čas a nejen to, při této příležitosti ještě stihla dát rozhovor štábu Top Star magazínu, který můžete shlédnout 2.5.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Petra Pilařová - Fashion Design
foto: Petra Pilařová – Fashion Design
foto: Petra Pilařová - Fashion Design
foto: Petra Pilařová – Fashion Design

13115571_10209189712756963_1977736607_n

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
 
Líbí se vám článek? Sdílejte nás na sociálních sítích:
Share