Nadace Nova se zaměří na pomoc dětem, patronkou je Kristina Kloubková

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Nadace Nova se zaměří na pomoc dětem, patronkou je Kristina Kloubková

Televize Nova upřesnila strategii pro Nadaci Nova. Soustředit se bude na pomoc dětem a zkvalitnění jejich života. Konkrétní pomoc zaměří na 4 pilíře: zdraví, domov, vzdělání a humanitární péče, a to především v České republice, výjimečně v zahraničí. Patronkou Nadace Nova se stala Kristina Kloubková

„Prostřednictvím našeho zpravodajství se často dostáváme do kontaktu s rodinami a dětmi, které z různých důvodů nežijí ve vhodných podmínkách, nebo se dostaly do složité situace. Správné zázemí je přitom pro vývoj dětí a rozvoj jejich talentů klíčové. Rádi bychom vyzvali naše diváky, aby nám posílali příběhy dětí, které potřebují pomoc, přes naše stránky nadacenova.cz,“ uvedla Anna Suchá, předsedkyně správní rady Nadace Nova a ředitelka korporátní komunikace TV Nova, s tím, že k žádostem je možné přiložit i doklady od lékařů, sociálních pracovníků, vzdělávacích institucí a podobně.


Správní rada Nadace Nova posléze vybere příběhy dětí, na které zaměří svou pomoc. Ta bude mít několik podob. Jednou z nich je mediální zviditelnění příběhu a odstartování sbírky, prostřednictvím které mohou diváci přispět na šťastnější dětství a rozvoj daného dítěte. Jiným příběhům se dostane finanční či věcné pomoci od Nadace Nova v souvislosti s vybranými pořady televize.

Heslem Nadace Nova je „Přinášíme dětem úsměv“, což přesně vystihuje záměr Nadace. Já jako maminka vím, jak je dětské štěstí a úsměv důležité. Jsem napjatá, jaké příběhy nám od diváků přijdou, a mohu slíbit, že k nim přistoupíme s maximální pokorou a cílem pomoci,“ uvedla Kristina Kloubková, patronka Nadace Nova, členka správní rady a současně moderátorka Televizních novin. 

Nadace Nova bude zároveň doporučovat zpravodajství TV Nova celospolečensky palčivá témata z oblasti péče o dítě.Naším cílem je iniciovat diskusi a popř. i změnu legislativy či nastavených zvyklostí ve vybraných oblastech,“ doplnila Suchá. Svá doporučení na tato témata mohou diváci posílat na kontaktní údaje uvedené na stránkách Nadace Nova.   

Spolu s novým konceptem mění Nadace Nova i svou grafickou podobu. Součástí nového loga jsou animovaná písmenka, která symbolicky přinášejí pomoc a úsměv dětem.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku


Profilové foto: TV Nova

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share