Myslivcová opět terčem kritiky: pořídila si domů prasátko, maso ale pořád jí!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Celebrity

Myslivcová opět terčem kritiky: pořídila si domů prasátko, maso ale pořád jí!

foto: Sabon

Česká barbie Dominika Myslivcová je rozhodně jednou z kontroverzních postav českého showbusinessu. Cokoliv, co tato blondýna udělá, se setkává s okamžitou reakcí zejména na jejích sociálních sítích. Když si tedy nedávno pořídila nezvyklého domácího mazlíčka, negativní komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat.

Dominika se na svém Instagramu pochlubila, že jejím nejnovějším miláčkem je mini prasátko Louis. „Ano, prasátko jsem si opravdu dlouho přála, takže když jsem ho dostala jako dárek, byla jsem v sedmém nebi. Je hrozně roztomilé a rychle jsme si na sebe zvykli,“ rozplývá se. Její sledující ale už tak nadšení nebyli a spustili vlnu kritiky na téma, zda není povrchní a neetické si pořídit podobného mazlíčka a přitom dál žít jako „masožrout“.
Sama hvězdička se prý ale snaží o to, aby zvířata zbytečně netrpěla a má svědomí čisté. „Já mám ráda všechna zvířata, takže se snažím třeba nakupovat kosmetiku netestovanou na zvířatech jako je luxusní kosmetika Sabon. O tom, že bych se stala vegetariánem, ale neuvažuji“ vysvětluje. To, že je trnem v oku mnoha lidem moc dobře ví, prý svým chováním nikomu neubližuje a doporučuje všem kritikům, aby se nejprve zamysleli sami nad sebou. Radost z nového kamaráda si kazit nenechá, jak dlouho jí ale vydrží je ve hvězdách.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Sabon
foto: Sabon
foto: Sabon
foto: Sabon
foto: Instagram Dominika Myslivcová
foto: Instagram Dominika Myslivcová

Foto: Sabon, Instagram

Redakce Bulvar24.cz

Linda-1024x317

Share