Možná se tak narodila…možná je to tvrdý trénink. Rozhovor s bikini fitnesskou a modelkou Veronikou Šloufovou.

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Rozhovory

Možná se tak narodila…možná je to tvrdý trénink. Rozhovor s bikini fitnesskou a modelkou Veronikou Šloufovou.

Veronika Šloufová (24 let) pochází z malé vesničky Trnava u Třebíče na Vysočině a své dokonalé míry modelky nám odmítla se smíchem prozradit s tím, že teprve nedávno přešla z objemové fáze na rýsovací. Jak Veronika dodává, na její postavě je vše přírodní a ani v budoucnu na tom nehodlá nic měnit. „Zatím mě nepoznamenala ani dieta a za to pravděpodobně vděčím genetice, takže díky mami a tati,“směje se Veronika.

1.) Co tě přivedlo na dráhu fitness? Dovedeš si svůj život bez cvičení představit? 

Odpověď: Já sportuji v podstatě celý svůj život, takže to, že jsem se dala na dráhu fitness u mě není až tak neobvyklé. Dříve jsem se 10 let věnovala závodně volejbalu a jako modelka jsem se stále musela fyzicky udržovat. Lásku k fitku ve mě probudil hlavně můj bývalý partner, který se zajímá o fitness, zdraví životní styl a sám má pár soutěží v kulturistice již za sebou. Teď už to není jen záliba, ale závislost.

2.) A se závislosti se často stává touha být nejlepší…jak to máš ty se soutěžením? 

Odpověď: Tím, že hodně trénuji přicházely stále častěji dotazy, zda se připravuji na nějakou soutěž. Vždy jsem to spíše odmítala, protože trénuji sama, trenéra nemám a jídelníček si sestavuji také sama. Názor jsem změnila, až když jsem na veletrhu zdraví a krásy v Třebíči potkala momentálně úřadujícího mistra světa v naturální kulturistice Františka Hofmana, který mi přiblížil naturální sport a nabídl pomoc, pokud se rozhodnu závodit. Když mě po konzultaci s Františkem poté oslovil Jan Caha, zda nechci závodit pod ním a jeho Fitness institutem, věděla jsem, že v tom nebudu sama a vrhla se po hlavě do přípravy. První závody mě teprve čekají, ale už teď jsem v tomto odvětví poznala spoustu skvělých lidí a přátel a nemohu se dočkat, co dalšího mi tento sport přinese.


3.)Vyměnila jsi svou novou vášeň za modeling, nebo modelingu zůstáváš stále věrná? 

Odpověď: Já doufám, že u modelingu ještě nějakou tu chvíli zůstanu, alespoň jako fitness modelka. Ale musím říct, že začátky byly velmi těžké. Všechno je o to dřině, pevné vůli, odříkání a odhodlání. Když si celý život hlídáte váhu a najednou přijde objemová fáze přípravy, je náročné se srovnat s kily nahoře a do hlavy si vtlouct, že to jsou určitě jen svaly a ne tuky. Naštěstí mám spoustu přátel, kteří se fitness věnují a se vším mi pomáhají, ať už jde o podporu nebo cenné rady. Naučila jsem se hledat ve všem motivaci a i když přijdou těžké dny, kdy moje tělo odmítá další zátěž, tak nepřišla jediná chvíle, kdy bych to chtěla vzdát.

4.)Kdo tě ve tvých snech a zálibách nejvíce podporuje?

Odpověď: Musím poděkovat hlavně rodičům, protože mě podporují ve všem co jsem si kdy v životě umanula dělat a nikdy neřekli, že něco nedokážu. Věří ve mě, i když to se mnou není vždy jednoduché a já jsem jim za to vděčná!

5.)Můžeme se těšit na nějaké fotografie nebo video z příprav? 

Odpověď: Ano nedávno jsem nafotila takové menší promo mé přípravy. Zhostil se toho skvělý fotograf Milan Forst, se kterým to byla naše první spolupráce a už teď plánujeme další focení. Fotilo se v mém oblíbeném BOPO Factory fitness v Třebíči a paradoxem je, že majitelem je nejen můj kamarád, ale také můj zubař Jan Blažek. O vizáž se postarala má dvorní vizážistka Kateřina Kotačková, a aby alespoň někdo měl na fotkách svaly(smích), na pár fotografií se ke mě jako model přidal můj kamarád a “mentor” Jenda Caha. Bylo to v podstatě velmi rychlé, profesionální večerní focení a já děkuji všem, co se na tom podíleli.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: Milan Forst
foto: Milan Forst
foto: Milan Forst
foto: Milan Forst
foto: Milan Forst
foto: Milan Forst
foto: Milan Forst
foto: Milan Forst


 


Profilové foto: Veronika Šloufová

Text: Hana Knopfová – Copywriter bez hranic

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”

Linda

Share