Monika Kolářová bojovala se zdravím a stala se modelkou…

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Monika Kolářová bojovala se zdravím a stala se modelkou…

Monika Kolářová (24) pochází z Brna, ale ve 13 letech se odstěhovala do Ústí nad Labem, kde si prodělala těžkou nemoc.

Monika ve svých 13 letech onemocněla roztroušenou sklerózou a strávila rok po nemocnicích a na kortikojidech, po kterých hodně přibrala. V 17 letech odjela za svojí maminkou do Anglie do Manchesteru, kde začala svůj nový život.

“V té době jsem začala na sobě znovu pracovat, snila jsem vždy o štíhlé postavě, ne kvůli tomu, že bych chtěla být modelkou, ale proto, že se mi to prostě líbilo. Chodila jsem běhat a do posilovny a snila o krásném těle”

“Jednoho dne mě oslovil na Facebooku fotograf Mohamed Itany s focením pro Book Cover. Nejdřív jsem se bála, ale pak jsem to riskla a šla do toho. Od té doby jsem dostávala víc a víc nabídek” … vzpomíná Monika.

Monika fotila již pro několik prestižních módních magazínů, pracuje pro módní návrháře, fotila reklamu na make-up a svatební pakistánské šaty. Objevuje se také v klipu pro Blitz.

Zdroj: Youtube, Blitz-i Ahmed

Aktuálně je Monika na mateřské dovolené a buduje si kariéru fotografky se svým přítelem Otou Slepčíkem. Monika má umění v rodině, její sestřenice Klaudia Dudová se proslavila ve filmu “Cesta ven”.

foto: apphotography.com
foto: apphotography.co.uk
253064_115050902013581_414158878_n
foto: Afsha Siddique
foto: Nuha Hameed
foto: Nuha Hameed
foto: David Silis
foto: David Silis
video klip Blitz
video klip Blitz
foto: Ziad Altaf
foto: Ziad Altaf
foto: David Silis
foto: David Silis

Profilové foto: archiv Monika Kolářová

Redakce Bulvar24.cz

Share