Módní návrhářka Marta Musilová společně se svým přítelem zpěvákem Martinem Šafaříkem vystoupí na 3. ročníku akce Elegance bez Bariér

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Fashion

Módní návrhářka Marta Musilová společně se svým přítelem zpěvákem Martinem Šafaříkem vystoupí na 3. ročníku akce Elegance bez Bariér

Po úspěšných 2 ročnících zde máme již 3. ročník charitativní akce s názvem Elegance bez Bariér, který proběhne dne 22. října 2015 ve Společenském centru v Rychnově nad Kněžnou. V současné chvíli je vše ve fázi příprav. 

Co vám však můžeme již dnes prozradit je to, že se opět můžete těšit na skvělou módní přehlídku od přední české návrhářky Marty Musilové z Olomouce a také na vystoupení finalisty Superstar Martina Šafaříka.

Chcete-li se dozvědět více o tomto projektu a podpořit tuto skvělou akci, podívejte se na www.elegancebezbarier.cz

Nám se ještě podařilo zjistit, že krásné a elegantní šaty od módní návrhářky Marty Musilové z kolekce FLOWERS můžete také vysoutěžit přímo na Aukru a finančně takto podpořit 3. ročník akce Elegance bez Bariér.


Ohlédnutí za minulým ročníkem:

Zdroj: Youtube, TVRychnov

Zdroj: www.elegancebezbarier.cz

Redakce Bulvar24.cz

Aktuální práce pro modelky a hostesky…
job4models2
Share