Módní návrhářka Marta Musilová opět zazářila na celonárodní soutěži ŽENA REGIONU!

Bulvar24.cz – online lifestyle magazín, který má smysl číst!

Bulvární online lifestyle magazín o celebritách, slavných lidech, úspěšných lidech a dění kolem Vás. Bulvár, který má smysl číst!

Lifestyle

Módní návrhářka Marta Musilová opět zazářila na celonárodní soutěži ŽENA REGIONU!

Tentokrát jsme se potkali s módní návrhářku Martu Musilovou na celonárodní soutěži ŽENA REGIONU, která je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě a ještě při tom zvládají péči o rodinu. A takovou ženou je i Marta.
Vyhlášení za Olomoucký kraj proběhlo na jednom z krásných míst a tím je Radeckého sál Vlastivědného muzea Olomouc. Marta se jako v loňském roce, tak i letos, dostala mezi deset nejlepších, jak se zmínila při naši reportáži: “Minulý rok jsem se umístila na druhém místě, proto mě letos překvapila nominace, která vzešla od pořadatelek soutěže, cítila jsem to jako závazek, a proto jsem souhlasila.”

Ovšem my víme, že přijala také pozvání na celostátní kolo, které se pořádalo přímo v senátu parlamentu ČR. A také víme, s kým se na těchto událostech ukázala! Na jejím osobním profilu jsme viděli fotografie s poslancem Jiřím Zemánkem, pro kterého pracuje v oblasti stylingu, ale i se zpěvačkou Terezou Málovou, se kterou chystá spolupráci v módě a tím už se pochlubila oficiálně i Marta.

Líbí se vám naše články a projekt „Bulvar24.cz“? Přidejte se k nám na Facebooku
Fotogalerie:

foto: archiv Marta Musilová
foto: Zbyněk Maděryč
foto: archiv Marta Musilová
foto: Zbyněk Maděryč
foto: archiv Marta Musilová
foto: Zbyněk Maděryč
foto: archiv Marta Musilová
foto: Zbyněk Maděryč – krásná černovláska na fotografii oblékla luxusní šaty právě z kolekce Marty Musilové


 


foto: www.maderyc.cz

profilové foto: Milan Zarecky

Redakce Bulvar24.cz

Sledujte každé pondělí nový díl talk show “Horké křeslo Lindy Bernátové”Linda

Share